Lody z mleka kobiety i Lady Gaga

lody baby-gaga Lady-Gaga

Lody z mleka kobiety

Poliżesz czy posmokczesz? Lody Baby Gaga są do nabycia na razie tylko w Londynie

Dotychczas do produkcji lodów używano mleka od krowy. Ale od teraz w pewnej londyńskiej lodziarni można kupić ekologiczne lody, o nazwie Baby Gaga. Te cytrynowo-waniliowe lody zrobione są na bazie… ludzkiego mleka, a jedna porcja, w przeliczeniu na złotówki kosztuje aż 70 złotych.

Na ogłoszenie producenta lodów umieszczone na internetowym forum dla młodych matek, odpowiedziało piętnaście kobiet, które niedawno rodziły dzieci, a więc w swych piersiach mają mleko. Czy oryginalny przepis na lody przyjmie się na rynku? Zobaczymy…
2011-02-26

Lady GaGa nie lubi lodów Baby GaGa     

Piosenkarka Lady Gaga chce podać do sądu producenta lodów Baby GaGa, robionych z mleka piersi kobiet

Czy może coś zaszkodzić skandalizującemu wizerunkowi Lady Gagi, na który solidnie zapracowała? Tryskająca na scenie krew, sukienka uszyta z mięsa zabitej krowy – to tylko przykłady. Tymczasem według niej i i jej prawników, mogą jej zaszkodzić kontrowersyjne lody produkowane z mleka kobiet, o nazwie Baby Gaga.

Zanim przedstawiciele piosenkarki zgłosili zastrzeżenia do podobieństwa nazwy lodów do jej pseudonimu, producent lodów zgłosił do urzędu patentowego znak towarowy Baby Gaga. Twierdzi też, że „gaga” – to jedne z pierwszych słów wypowiadanych przez gaworzące dzieci, więc nie może mieć do nich prawa wyłącznie Lady Gaga. A podobieństwo kobiety na reklamie lodów do Lady Gagi? (na zdjęciu powyżej) Szpiczasty biustonosz nawiązuje do stanika piosenkarki Madonny z roku 1990, zaprojektowanego przez Jean-Paul Gaultier, który inspirował się innym biustonoszem, z roku 1950. Dopiero niedawno podobny biustonosz włożyła na siebie Lady GaGa.

Niezależnie od tego co będzie dalej, zapowiedź sprawy sądowej na pewno przysporzy popularności lodom Baby GaGa.
2011-03-06

Zobacz też: 
> Ciekawostki o lodach
> Ekstremalne ciekawostki
> Szminka ciekawostki

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email