Owca atakuje Kościół katolicki

baranek Lambi papier toaletowy owca

Ksiądz z Zakopanego twierdzi, że owca z papieru toaletowego, to atak na wiarę chrześcijańską

Biała owieczka znajduje się na opakowaniach produktów firmy Lambi od 20 lat i znają ją klienci w 30 krajach świata, w tym klienci z Polski. Niedawno dostrzegł ją były proboszcz parafii z Zakopanego i stwierdził, że nie jest to owieczka, ale wielkanocny Baranek Boży, symbol Jezusa. To wystarczyło, aby podczas kazania które miało miejsca 1 stycznia 2014 r. w kościele w Zakopanem, podzielił sę z wiernymi swoimi podejrzeniami.

Według księdza to skandal, że wizerunek bliski sercu chrześcijan – niewinny baranek, znalazł się na papierze toaletowym, służącym wycieraniu nieczystości. To atak dla wiarę katolicką i obraza Chrześcijan.

Przedstawiciel producenta nie chciał nawet komentować tej absurdalnej sprawy i powiedział, że to pierwszy przypadek dopatrywania się w owieczce z opakowania, symbolu religijnego.

Podejrzewamy, że emerytowany ksiądz wszędzie widzący zagrożenie dla wiary katolickiej, trochę się zagalopował. No i zrobił produktowi niezłą reklamę.

Na ilustracji: owieczka z opakowania
Informacja na Sadurski.com od stycznia 2014

Spodobało się? UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKEmail this to someone