Dobry Humor 2, 3, 4/2020

Dobry Humor dowcipy satyra kawały czasopismo

Fanom dowcipów lubiących dobry humor i uśmiech przypominamy, że po przerwie znów ukazuje się Dobry Humor. Nie jako czasopismo drukowane na papierze, które trzeba kupować w kioskach, ale gratis dla każdego, w Internecie

Dobry Humor ukazuje się nieregularnie – czyli kiedy chce. A raczej wtedy, gdy Szczepan Sadurski ma ochotę, nieco czasu i stwierdzi, że uzbierała się odpowiednia ilość materiałów, w odpowiedniej jakości. Wystarczy jeśli napiszemy, że średnio 3 rysunki w numerze wybranych jest z powiedzmy 20-30 rysunków, które ostatnio Sadurski stworzył. Wybrane z tych, które ukazały się w prasie (głównie w ogólnopolskim dzienniku Trybuna) i w Internecie (głównie na Facebooku, na profilu Sadurski.com, aktualnie śledzonym przez ok. 11 tys. osób.

Jeśli chcesz czytać Dobry Humor na bieżąco – ukazuje się właśnie tam, więc zalajkuj ten profil. Także po to, aby na bieżąco śledzić to, co ciekawe wśród humoru, dowcipów, satyry, rysunków i internetowych memów. Bo z tego od zawsze słynie Dobry Humor – od 1991 roku, gdy w kioskach w całej Polsce ukazał pierwszy numer tego dowcipnego czasopisma.

Poniżej numery 2,3 i najnowszy – czwarty. Bo informacje o numerze 1, wraz z linkiem do numeru 1 są tutaj.

Przy okazji informacja dla tych, którzy czasami pytają, dlaczego Sadurski tak rzadko nie rysuje polityków opozycji. Jeśli za nimi tak bardzo tęsknicie – wystarczy odpowiednio zagłosować w wyborach. Gdy zmieni się władza, na pewno nie umknie to jego uwadze, a wy wreszcie będziecie mieli to, czego tak bardzo teraz pragniecie 🙂

Dobry Humor numer 2-2020 dowcipy satyra
Dobry Humor numer 2/2020. Humor, dowcipy, satyra
Dobry Humor numer -2020 dowcipy satyra
Dobry Humor numer 3/2020. Humor, dowcipy, satyra
Dobry Humor numer 4 2020 dowcipy satyra
Dobry Humor numer 4/2020. Humor, dowcipy, satyra

Jeśli spodobał ci się Dobry Humor w obecnej formie i chcesz się nim podzielić ze znajomymi – skopiuj adres z okienka wyszukiwarki i wstaw np. na swój profil na Facebooku.

Zobacz też:
> Dowcipy polityczne
> Kampania prezydencka 2020 na wesoło
> Dowcipy o Jarosławie Kaczyńskim

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email