e-Konkursy.info – wygrywaj nagrody

e-konkursy.info nagrody konkursy

Zestaw majsterkowicza, elegancka filiżanka, książki, kosmetyki czy komplety przypraw – to tylko niektóre z nagród, które czekają na użytkowników serwisu e-Konkursy.info. Poza nimi, dostępne są również znacznie bardziej wartościowe przedmioty – na przykład samochód marki Mercedes, wózek dziecięcy 3w1 oraz bon na wakacje z biurem podróży o wartości 5 tysięcy złotych. Atrakcyjnych nagród i ciekawych, angażujących konkursów znajdziemy na tej stronie całe mnóstwo, a każdego dnia pojawiają się kolejne propozycje. Warto więc poznać ją bliżej.

  1. e-Konkursy.info. Jak działa serwis?
  2. e-Konkursy.info. Czemu warto się zarejestrować?
  3. e-Konkursy.info. Jak dodać konkurs?

e-Konkursy.info. Jak działa serwis?

e-Konkursy.info to wyjątkowe internetowe miejsce, w którym każdy może dodać informacje o konkursie, który wydaje mu się na tyle interesujący, by zaprosić do uczestnictwa w nim innych internautów. Skorzystanie z serwisu to też świetny sposób na to, by dowiedzieć się o aktualnych konkursach. A tych jest naprawdę sporo – każdy znajdzie więc coś dla siebie. Obok tych premiujących (bardzo szeroko rozumianą) kreatywność, znajdziemy również loterie. Motywacją do wzięcia udziału w jednym z nich będzie nie tylko perspektywa dobrej zabawy, ale też ciekawe nagrody, o których częściowo wspomnieliśmy już na początku tego artykułu.

e-Konkursy.info. Czemu warto się zarejestrować?

Choć z serwisu e-Konkursy można korzystać bez logowania, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie rejestracja. Co dzięki niej zyskamy? Całkiem sporo. Największe korzyści to z całą pewnością przypomnienia o kończących się niedługo konkursach, możliwość sporządzania własnych notatek o tych najciekawszych oraz opcja powiadomienia znajomego o interesujących go pozycjach. Rejestrując się na portalu, użytkownik staje się też częścią skupionej wokół niego społeczności. Od tego momentu może więc wymieniać z nimi wiadomości oraz uczestniczyć w dyskusjach na forum (w ten sposób zyskuje też punkty, dzięki których może dowiedzieć o konkursach niedostępnych dla niezarejestrowanych lub początkujących osób).

e-Konkursy.info. Jak dodać konkurs?

Wspomnieliśmy już, że e-Konkursy.info to serwis, w którym każdy może dodać informację o konkursie, którego jest organizatorem lub który wydał mu się ciekawy. Jak to zrobić? To banalnie proste. Wystarczy, że wejdziemy w zakładkę DODAJ KONKURS i podamy link do strony organizatora. System sprawdzi, czy konkurs pojawił się już w bazie. Jeśli nie – musimy już tylko podać podstawowe informacje na jego temat, korzystając z prostego w obsłudze formularza. Informacja pojawi się na stronie maksymalnie po kilku dniach.

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email