Pomnik UFO w Polsce

Emilcin pomnik UFO Jan Wolski kosmici obcy

W 1978 roku w podlubelskim Emilcinie wylądowali kosmici. Aby uczcić to międzyplanetarne wydarzenie, od kilku lat w centrum wsi stoi pomnik UFO

W samym centrum wsi Emilcin (woj. lubelskie, niedaleko Opola Lubelskiego) nie ma rynku, sklepu, czy nawet domu sołtysa. Stoi za to pomnik UFO, postawiony tu 15 października 2005 r. Pomnik upamiętnia wizytę kosmitów, która miała miejsce dokładnie 32 lata temu, 10 maja 1978 roku.

Wtedy to, miejscowy rolnik Jan Wolski (1907-1990) wracając do domu furmanką przez las, ujrzał na drodze dwie dziwne postacie. Były niskie, miały zielone twarze, skośne oczy i wystające kości policzkowe. Miały na sobie czarne kombinezony, na karku garby, a palce ich rąk były połączone były błoną pławną.

Obcy wskoczyli na furmankę, która wkrótce dotarła na leśną polanę. Tu Wolski zobaczył lśniący obiekt przypominający autobus, unoszący się 5 metrów nad ziemią. Dzięki mini-windzie, po chwili Wolski znalazł się w środku. Polecono Wolskiemu rozebrać się, po czym cztery istoty zbadały go, przy pomocy dwóch talerzyków. Na koniec obcy chcieli poczęstować go soplem, ale grzecznie podziękował za poczęstunek, ukłonił się na pożegnanie i wrócił do domu.

Na zdjęciu: pomnik UFO w Emilcinie. Foto: Wikipedia

Tylko Sadurski.com odnotował dziś 32. rocznicę tego kosmicznego wydarzenia. Reszta mediów wypięła się na kosmitów. To co się dziwić, że i oni o nas rzadko pamiętają?

Informacja na Sadurski.com od maja 2010

Zobacz też:

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email