Fotoobraz pomysłem na dekorację wnętrza

fotoobraz

Wszyscy kochamy obrazy. W najbardziej standardowych wersjach obrazy przedstawiają zwykle martwą naturę czy piękne krajobrazy. A gdyby tak zamienić tradycyjne malowidła na ich nowoczesną wersję? Obrazy na płótnie drukowane ze zdjęcia to strzał w dziesiątkę!

Fotoobrazy pomysłem na dekorację

Fotoobrazy to nic innego, jak wydruki wysokiej jakości zdjęć na prawdziwym płótnie. Tym, co cechuje fotoobraz, jest wysoka jakość wydruku, świetne, wyraziste kolory i zachwycający kontrast. Drukarnia obrazów na płótnie wykorzystuje najnowsze technologie druku, pozwalające na uzyskanie najlepszych efektów. Dekoracje wnętrz w postaci fotoobrazów to świetny sposób na wyrażenie swoich upodobań, zainteresowań i pasji, a także na stworzenie we wnętrzu klimatu dowolnego miejsca na świecie. W kilka chwil znajdziesz się w deszczowym lesie czy na samym środku piaszczystego wybrzeża. Od tradycyjnych obrazów fotoobrazy różnią się przede wszystkim technologią tworzenia, a także różnorodnością efektów. Ogranicza Cię właściwie jedynie wyobraźnia, a motyw fotoobrazu jest zupełnie dowolny, co pozwala na bezproblemowe  dostosowanie dekoracji do stylistyki każdego wnętrza i jego charakteru.

Fotoobraz na prezent

Prezent z własnego zdjęcia to najlepszy i najbardziej wzruszający prezent na świecie. Któż nie uroni łezki, otrzymując piękny fotoobraz z uśmiechniętymi twarzami dzieci czy ten stworzony ze ślubnego zdjęcia? Taki prezent spodoba się każdemu. Fotoobraz można stworzyć z dowolnego zdjęcia. W ten sposób możliwa jest pełna personalizacja tego typu dekoracji. Obrazy na ściany tworzone ze zdjęć to świetny sposób na dekorację każdego salonu czy sypialni. Zbliżają się Mikołajki- jeżeli wciąż nie masz pomysłu na prezent ze zdjęcia dla bliskiej osoby, fotoobraz może okazać się strzałem w dziesiątkę. To gwarancja zachwytu i wzruszenia obdarowanej osoby.

Dlaczego warto zamówić fotoobraz?

Fotoobrazy są nowszą wersją tradycyjnych obrazów, bez których właściwie w ogóle nie wyobrażamy sobie stylowego wnętrza. Obrazy na płótnie – GaleriaDruku ocieplają wnętrze, dodają mu charakteru i smaku. Powieszenie obrazu na ścianie zmienia jego stylistykę i dominujący charakter. Zastosowanie fotoobrazu w zamian za tradycyjne malowidło daje świetne efekty. Doskonałe efekty podkreśla świetna jakość wydruków na płótnie, które zachowują swój piękny wygląd nawet po wielu latach. Jeśli chcesz stworzyć wnętrze pełne stylu i smaku, wprowadzić do niego nieco świeżości, wybierz ulubiony motyw i zamów swój fotoobraz  już dzisiaj. Za jego pomocą zupełnie odmienisz charakter wnętrza.

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email