Najlepsze gry komputerowe, jesień 2019

gry komputerowe jesień 2019

Nowości w branży gier z pewnością nie brakuje. Warto więc to wykorzystać na swój sposób, aby móc cieszyć się nowymi tytułami gier, które będą nas w tym roku zachwycać i długi czas bawić. W tym roku nie zabraknie gorących premier, które rozgrzeją zarówno okres jesienny jak i zimowy. O jakich grach mowa? Już tłumaczymy!

Na samym początku nie możemy nie wspomnieć o pozycjo obowiązkowej dla wielu graczy. Już lada dzień rusza oficjalna premiera gry FIFA20, która będzie stanowić kontynuację najbardziej znanej serii gier komputerowych. Jak wiadomo gra wniesie wiele nowości w tym tryb Volta, który jest właściwie scaleniem do tej pory wydawanej gry Fifa Street na przestrzeni kilku ostatnich lat. Już teraz tryb Volta zyskał swoich zwolenników i jest jednym z bardziej oczekiwanych trybów w nowej odsłonie serii FIFA.

Jeśli jednak nie jesteśmy fanami piłki nożnej to jak najbardziej będziemy mogli w niedługim czasie przesiąść się do nowych i drogich samochodów. Już w listopadzie kolejna część serii Need For Speed, która tym razem została podpisana nazwą Heat. Czym tym razem zaskoczy nas nowy twór studia EA Games?

Need For Speed: Heat to powrót do korzeni. Znów będziemy mieli okazję przesiąść się do nowych samochodów i podkręcać je do granic możliwości. Tym razem postawiono na połączenie szybkich wyścigów w nocy i zorganizowanych zawodów za dnia. Temu wszystkiemu będzie oczywiście kolejny raz towarzyszyć ciekaw fabuła.

Szukając największego hitu jaki możemy spodziewać się w ostatniej części roku 2019 z pewnością warto wspomnieć tytuł Star Wars Jedi: Fallen Order. Powrót do galaktyki Star Wars w tym roku zapowiada się bardzo ekscytująco ponieważ rozgrywka w powyższym tytule robi bardzo spore wrażenie na graczach. Czy będzie to hit tego roku? Tego jeszcze nie wiemy!

Napisał portal gier: https://energywin.com/pl/ – gorąco zapraszamy!

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email