Postaw na dobrego konia

piłka nożna bukmacher sport

„Spotkajmy się u bukmachera, na stronie, w internecie” – mógłby zaśpiewać dziś Mieczysław Fogg – gdyby żył. Zakłady wzajemne stają się coraz chętniej wybieraną formą rozrywki on line. Dzięki nim możemy do naszej ulubionej drużyny siatkarskiej, czy dyscypliny sportowej, dołożyć sporą dawkę dodatkowej adrenaliny oraz kilka lub kilkadziesiąt złotych, obstawiając konkretny, pojedynczy zakład lub kilka różnych wydarzeń.

  1. Pierwsza wpłata – dobra wpłata
  2. Gramy, bo lubimy grać
  3. Zysk lub strata

Pierwsza wpłata – dobra wpłata

Obecnie w cenie dla bukmacherów są przede wszystkim ci lub te z nas, którzy swoją wycieczkę do Krainy Gry dopiero rozpoczynają. Początkujący żółtodziób może zyskać nawet kilkaset złotych premii, która przeważnie podwaja pierwszą wpłatę, a czasem nawet dwie, czy trzy kolejne operacje zasilenia konta gracza. By takie konto założyć należy podać dane z paszportu lub dowodu osobistego, na podstawie których bukmacher nas zarejestruje i zidentyfikuje. Zabezpieczenia nie odbiegają od tych bankowych, bo przecież gra tutaj toczy się o prawdziwe pieniądze, a że przy okazji mamy z tego masę emocji oraz zabawy, to już inna sprawa.

Gramy, bo lubimy grać

Dysponując osobistym kontem u buka, zasilonym odpowiednią wpłatą, którą firma od zakładów nam podwoiła, a może nawet potroiła, możemy zacząć grać. Granie on line pozwala nam śledzić na bieżąco rozgrywki sportowe na ekranie telewizora, czy komputera, a równocześnie obstawiać mecze piłki ręcznej, zawody lekkoatletyczne, czy wyniki poszczególnych walk podczas kolejnej gali fame mma. Od nas tylko zależy, na co postawimy nasze ciężko zarobione pieniądze. Warto od razu przeznaczyć na zakłady z góry ustalone miesięczne limity, podzielone na limity tygodniowe lub dzienne, dzięki czemu unikniemy wydawania kwot, których nie chcielibyśmy wydać. To ma być przede wszystkim dobra zabawa, a nie niebezpieczny hazard. Niewielka część ludzi może popaść w uzależnienie od różnych rzeczy – do takich należą także zakłady bukmacherskie. Wówczas nie obejdzie się zapewne bez pomocy fachowca od uzależnień.

Zysk lub strata

Poruszając się rozsądnie po stronach, na których możemy oddać się w szpony ryzyka, znajdziemy całą masę wydarzeń sportowych oraz różnych konfiguracji, w które można je łączyć, by spróbować wygrać mniejsze lub większe pieniądze. Ludzie lubią zakładać się o różne rzeczy i to się raczej nie zmieni w najbliższym czasie. Dobrze by było robić to z głową. Pieniądze są nam potrzebne do życia, odrobina hazardu też nas nie zabije. Tak samo wygrana jak i przegrana mogą nas spotkać – pamiętajmy o tym.

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email