Gdzie szukamy informacji o ślubie? Ciekawostki ślubne

Jak szukamy informacji o weselu?

Coraz częściej wyszukując w internecie informacji na temat ślubu i wesela, korzystamy nie z komputerów i laptopów, ale z telefonów komórkowych i smartfonów. Jest to ogólny trend jeśli chodzi o Internet i wchodzenie na strony internetowe. Coraz częściej robimy to, korzystając z telefonów.

O jakiej porze roku szukamy?

Informacji związanych ze ślubem i weselem szukamy przez cały rok, jednak w październiku poświęcamy na to mniej czasu. Coraz mniej z każdym miesiącem (październik, listopad), a już najmniej w grudniu. Wiadomo – to okres Bożego Narodzenia i myślimy o całkiem innych sprawach. Pary młode, które jesienią zdobyły w sieci informacje i oferty, dopiero od stycznia zaczynają z nich korzystać i podejmują decyzje o zakupach.

Kiedy szukamy atrakcji na wesele?

Zbadano, że przyszłe pary młode najwięcej czasu na wyszukiwanie porad i informacji na temat wesela, atrakcji które urozmaicą ich uroczystość, wykazują na 3 miesiące przed uroczystością. To wtedy spędzają najwięcej czasu, aby dowiedzieć się czegoś nowego, znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Z kolei goście zaproszeni na wesele, najczęściej wyszukują w sieci informacji (oraz prezentów) na krótko przed weselem, często niemal w ostatniej chwili. To wtedy podejmują decyzje o zakupie prezentów dla pary młodej i odwiedzają np. sklepy internetowe, zamawiając prezenty dla pary młodej.

> Tu więcej

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email