Debiutant: Hyundai Elantra

samochód Hyundai Elantra samochody

Najlepiej sprzedający się na świecie model marki Hyundai powraca do swoich sportowych korzeni w nadwoziu typu sedan

Ponad 13,8 miliona modeli Hyundai Elantra, znanej na niektórych rynkach także jako Hyundai Avante, zostało sprzedanych od czasu wprowadzenia samochodu na rynek w 1990 roku. Dzięki nowej platformie, samochód ma wygląd sportowego, czterodrzwiowego coupe, o dłuższych, niższych i szerszych niż kiedykolwiek wcześniej proporcjach. Konferencja prasowa towarzysząca premierze modelu odbyła się 17 marca w Lot Studios w West Hollywood w Kalifornii i była transmitowana na żywo na cały świat

Hyundai ujawnił pierwsze zdjęcia pokazujące model Hyundai ELANTRA Nowej Generacji. Nadchodząca, już 7. generacja modelu Elantra cechuje się wyrazistym i agresywnym designem o interesujących kształtach i powierzchniach, które oddają nową kierunek filozofii projektowania marki Hyundai.

Design modelu Elantra Nowej Generacji podkreśla jej progresywny i egzotyczny charakter. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań w projektowaniu samochód nabrał geometrycznego wyglądu. Taki design nowego modelu Elantra to śmiałe posunięcie, do tej pory rzadko spotykane w projektach samochodów.

Wnętrze także jest całkowicie nowe. Niskie i szerokie powierzchnie łączą drzwi ze środkową konsolą, podczas gdy duży interfejs składający się z dwóch połączonych ze sobą ekranów podkreśla charakter wnętrza inspirowany samochodami wyścigowymi.

Tekst i foto: Twój Tydzień Wielkopolski

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email