Jak sfinansować wesele marzeń nie mając wystarczających oszczędności?

wesele marzeń

Ślub rodem z hollywoodzkich filmów, to marzenie wielu ludzi. Na obrazku wygląda bajecznie: panna młoda w olśniewającej kreacji, pan młody z zalotnym uśmiechem i grupa odświętnie ubranych gości towarzysząca szczęśliwej parze w tym jedynym w swoim rodzaju dniu. W teorii wygląda to niesamowicie, jednak druga strona medalu przynosi jedynie zmartwienia związane z finansowaniem tego przedsięwzięcia. Jak tego dokonać, kiedy nasz portfel świeci pustkami?

Pożycz teraz, oddaj po ślubie

Coraz popularniejszą opcją jest pobieranie pożyczki przed ślubem, a oddawanie kwoty z pieniędzy uzbieranych z prezentów. Na rynku pożyczkowym istnieje ogromna liczba ofert pożyczek, które są w stanie uzupełnić braki w zaplanowanych wydatkach. Aby bez problemu dobrać taką, która spełni nasze oczekiwania, warto skorzystać z serwisu Matchbanker.pl. Pozwoli on nam na analizę dostępnych rozwiązań w zaledwie kilka minut. Kwoty, jakie możemy zaciągnąć, wahają się w zależności od danej oferty. Zastrzyk dodatkowej gotówki może wynosić nawet 25 000 zł, co pozwoli na pokrycie części naszych weselnych wydatków.

Obiad dla 200 osób, czyli ogromne weselne wydatki

Wesele to dzień szczególny, który z pewnością zapadnie w pamięć każdemu z nas, kto go doświadczy. Wymaga wielu miesięcy przygotowań, dopracowywania detali, aby wszystko poszło dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Jakby na to nie patrzeć, to naprawdę duże przedsięwzięcie, przez co warto przeznaczyć dużo czasu na jego planowanie.

Weselne wydatki to bardzo długa lista, gdzie im dłużej nad nią myślimy, tym więcej pozycji zostanie dopisanych. Śluby różnią się między sobą, przez co koszty z nimi związane nie są takie same.

Jednakże jest kilka punktów, które są takie same w każdym przypadku. Punktem programu dla pań jest zdecydowanie sukienka ślubna, która marzy im się od dzieciństwa. Musi ona odpowiadać tej wyśnionej wizji, przez co jej poszukiwania są bardzo czasochłonne. Niektóre panie decydują się na szycie na miarę. Jest to jednak dużo droższa możliwość, gdzie sam zakup sukienki to już zawrotne sumy.

Pan młody musi także przyćmić swym urokiem innych gentelmanów podczas tej uroczystości. Z tego powodu, musi zainwestować w wysokiej klasy garnitur. Do tego dochodzi długa lista dodatków, zarówno dla pani, jaki pana młodego.

Klasyczny scenariusz ma swoje miejsce w kościele i na sali weselnej. Para młoda musi zatroszczyć się o oprawę mszy. Na następnym etapie mogą puścić wodze fantazji. Sposób, w jaki przygotują wesele, zależy tylko i wyłącznie od nich. Wszystkie elementy, takie jak sala weselna, zespół czy potrawy, mogą być dostosowane do ich oczekiwań. Nie może także zabraknąć alkoholu na stołach, aby wielokrotnie wznieść toast za zdrowie młodej pary.

Państwo Młodzi z pewnością będą chcieli uwiecznić ten piękny moment w ich życiu. Z tego powodu zdecydowana większość z nich decyduje się na zatrudnienie fotografa. W ich ofertę wchodzi nie tylko robienie zdjęć w trakcie ceremonii, ale także sesja ślubna w wymarzonej scenerii. Na życzenie młodej pary możliwe jest także nakręcenie filmu, który z pewnością w pełni odda atmosferę wesela.

Jedyny taki dzień

Ślub, to zdecydowanie jedyny w swoim rodzaju dzień. Z tego powodu warto zainwestować w niego większą sumę pieniędzy, aby być w pełni zadowolonym. Prezenty od gości z pewnością pokryją ewentualne zadłużenia na cześć organizacji wesela, dzięki czemu nie musimy się obawiać pobierania pożyczki.

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email