Uporządkuj cały dom z ecoexpress24.pl

kontenery odpady śmieci

W okresie, gdy większość czasu spędza się w domach i mieszkaniach, wiele osób decyduje się na przeprowadzenie gruntownych prac porządkowych. Niestety, stare meble i inne gabaryty nie mogą być wyrzucone do zwykłych pojemników na odpady. Co z nimi zrobić? Najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie kontenera na śmieci.

1. Kontener na gabaryty – kto może go zamówić?
2. Jak przebiega wynajem kontenerów na odpady?
 
Sporo czasu spędzanego w domu sprawia, że Polacy masowo rozpoczęli porządkowanie domów i mieszkań. Wiele osób wyrzuciło nie tylko stare, nienoszone ubrania, nieużytkowane sprzęty i przedmioty, ale również meble. W ostatnim przypadku pojawia się jednak problem z wywozem odpadów, gdyż pozostawianie mebli przy zwykłych śmietnikach jest zabronione. Jak poradzić sobie z usunięciem z domu różnego rodzaju gabarytów?

Kontener na gabaryty – kto może go zamówić?

Kontener na gabaryty jest przeznaczony do usuwania wszelkich odpadów, które ze względu na duże rozmiary nie mieszczą się do zwykłych pojemników na śmieci. Zabronione jest również wystawianie ich obok wiat śmietnikowych, przeznaczonych do wspólnego użytkowania przez mieszkańców spółdzielni mieszkaniowych. Gabaryty powinno się usuwać w specjalnych kontenerach przeznaczonych do tego celu.
 
Kontener na śmieci wielkogabarytowe może zamówić zarówno spółdzielnia i wspólnota mieszkaniowa, jak i osoba prywatna lub przedsiębiorstwo zajmujące się remontami i pracami porządkowymi. Dzięki temu pojemnik na gabaryty bez trudu wypożyczy każdy, kto tego potrzebuje.

Jak przebiega wynajem kontenerów na odpady?

Wynajem kontenerów na odpady jest szybki i prosty, dzięki możliwości ich zamówienia online. Na platformie https://www.ecoexpress24.pl/ dostępne są pojemniki na gabaryty, które firma dostarcza niemalże do każdej lokalizacji w całym kraju. Dzięki temu wypożyczenie kontenera jest możliwe, nawet gdy zamieszkuje się w małej miejscowości.
 
Aby wypożyczyć kontener, powinno się podać swoją lokalizację oraz rodzaj odpadów do wyrzucenia. Kolejnym krokiem jest wybór wielkości kontenera – dostępne są pojemniki o wielkości od 1 do 36 m3. Przy każdym z nich znajdzie się informacje na temat ceny wynajmu i okresu oczekiwania na podstawienie. Po wybraniu konkretnego pojemnika wystarczy dokonać płatności za usługę. Opłata jest pobierana prze system bezpiecznych płatności, PayU, który umożliwia natychmiastowe księgowanie wpłat i przyśpiesza realizację usługi. Kontener jest podstawiany na okres 5 dni, po upływie których jest odbierany nawet pod nieobecność wynajmującego bez pobierania dodatkowych opłat.

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email