Autentyczne historie ze słowem miłość

ciekawostki erotyczne o seksie erotyka seks prezerwatywy miłość

Julia, I love you!

• Świat wkroczył w XXI wiek, zaawansowane technologie stały się faktem. Kiedyś Romeo łkał z miłości stojąc po balkonem Julii, obecnie miłość wyznaje się, wysyłając z telefonów komórkowych SMS-y, czyli teksty wysyłane poprzez telefony komórkowe. Wkrótce przez taki SMS będziemy świadkami pierwszej sądowej sprawy rozwodowej! Pewna poznanianka znalazła w „komórce” męża SMS wysłany do kochanki: „Spotkajmy się tam, gdzie zawsze”. Teraz ten SMS będzie w sądzie koronnym dowodem jego zdrady.

Nieśmiały kochanek

• „Kocham cię” – usłyszała męski głos w słuchawce swojego telefonu pewna pani z południa Polski i od tej pory jej życie zmieniło się nie do poznania. Jej telefon dzwonił niczym karabin maszynowy o różnych porach, a łączenie odbywało się z różnych numerów. Zakochany (?) terrorysta-psychopata wciąż telefonował i SMS-ował, a gdy otrzymał niemiłą odpowiedź od znużonej kobiety, zagroził, że włączy program komputerowy, który sam wykręca numery. I faktycznie, do rana telefon bohaterki naszego tekstu odnotował niemal ćwierć tysiąca nieodebranych połączeń. Co w takim przypadku zrobić? Logika nakazuje załatwić sobie nowy numer, niestety ten telefon służy do działalności gospodarczej prowadzonej przez tę panią. Więc może zgłosić sprawę na policję? Niestety, w takich przypadkach policja jest bezradna – tym bardziej, że nikt właścicielce telefonu niczym nie groził. Należy czekać i liczyć na to, że szalony kochanek kiedyś się odkocha.

Różowa miłość

Miłość niektórym zakochanym spłaszcza mózg, o czym mieli okazję przekonać się mieszkańcy Zielonej Góry. Zakochany chłopak postanowił sprawić urodzinowy prezent dziewczynie. W nocy pomalował na różowo 2 przystanki autobusowe położone najbliżej jej domu. W MZK nie poznano się na uczuciach, więc przystanki przemalowano z powrotem na tradycyjne kolory.

Kolejne protesty?

• Pracownik profesjonalnego zakładu fotograficznego powiedział toruńskim „Nowościom”, że każdego lata co dziesiąty przyniesiony do wywoływania film przedstawia miłosne igraszki, w najróżniejszych konfiguracjach znanych z filmów dla dorosłych. Już widzimy te pikiety obrońców moralności żądające zamknięcia zakładów fotograficznych!

Wybrane teksty z rubryki Paranoja Polska, czasopismo Twój Dobry Humor 1999 – 2010 (c) Szczepan Sadurski / Sadurski.com

Zobacz też:
> Walentynki – wszystko o Walentynkach
> Krótkie wierszyki na Walentynki

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email