Najbardziej oczekiwane gry 2 kwartału 2020 roku

najlepsze gry komputerowe

Poprzedni rok dla miłośników gier był bardzo udany. Pojawiło się wiele interesujących premier, ale jednocześnie rośnie apetyt na nowe. Zgodnie z zapowiedziami gry, które do tej pory w bieżącym roku ujrzały światło dzienne, mają być nie gorsze aniżeli te, które przygotowano na kolejny kwartał.

Producenci oferują rzeczywiście kilka mocnych propozycji. Mamy, więc zarówno bardzo duże produkcje jak też potencjalne hity. Nie brakuje także ofert dla wąskiej grupy entuzjastów, którzy cenią sobie gry kultowe. Dla miłośników gier konsolowych w wielu wariantach będzie zaoferowana gra ruletka czy poker. Znajdą się także ciekawe propozycje dla miłośników gier przygodowych i bardzo popularnych obecnie strzelanek. Fani gier strategicznych i RPG także nie będą zawiedzeni. Producenci robią, co mogą, aby nas zaskoczyć ciekawą fabułą i bardziej realną grafiką.

Nadszedł czas zemsty, czyli The Last of Us 2

Na ten tytuł czekali wszyscy miłośnicy gier przygodowych, w których możemy się także cieszyć z bezpośredniej walki. The Last of Us 2 jest sequelem gry wydanej na poprzednią generację PlayStation. Fani elektronicznej rozrywki na całym świecie uznają ten tytuły jako jeden z najlepszych w historii przygotowanych na konsolę Sony. Druga część to oczywiście kontynuacja rozwiązań, które znamy z poprzedniej wersji.

Mamy tu więc skradanie, a także crafting, a także i walkę o zasoby. W tej części główną bohaterką jest dziewczyna o imieniu Elli. Teraz już jest dorosła i zamierza się zemścić na ludziach, którzy skrzywdzili ją w przeszłości. W rozgrywce tak samo, jak w silniku gry wprowadzono pewne zmiany. Walki są bardziej dynamiczne, a nasi wrogowie w bardziej efektowny sposób komunikują się między sobą. Poza tym obszary w grze są znacznie większe.

Cyberpunk 2077 – Premiera, na którą czekają wszyscy

CD Projekt RED to nazwa polskiego producenta znanego na całym świecie. Który dostarczył graczom nie lada rozrywki poprzez jedną z najbardziej popularnych serii Wiedźmin. Nie mniejsze oczekiwania są, co do nowego projektu CD Projekt RED. Ma to być prawdziwy dynamit na rynku gier komputerowych. Gra podobno jest jeszcze bardziej ambitna i oferuje bardzo oryginalne założenia i podstawy rozgrywki. Dodatkową atrakcją będzie wersja z polskim dubbingiem.

Tytuł zadowoli wszystkich pasjonatów science-fiction. Jest osadzona w fikcyjnym świecie o nazwie Cyberpunk. Miejscem akcji tego RPG jest Night City, czyli metropolia, która sięga od Los Angeles aż do San Francisco. W tym świecie władzę sprawują mega korporacje a gracz do dyspozycji ma 6 dzielnic. Interesujące są cykle dobowe i pogodowe. Jeśli chodzi o samo operowanie bohaterem, to możemy mu się przyjrzeć z różnych ujęć. Można także wybrać płeć. Z kolei broń może być ulepszona i rozbudowana.

Final Fantasy 7 Remake

Na miłośników gier RPG czeka szczególna niespodzianka w drugim kwartale tego roku. Na 16 kwietnia zapowiedziano premierę dobrze znanej wszystkim kultowej gry Final Fantasy 7 Remake. Tu oczekiwania są także duże. Wszystko jednak wskazuje na to, że gracze będą zadowoleni. Oprawa graficzna została unowocześniona, co dotyczy także samej walki. Poza tym gracze mogą wybrać tryb klasyczny w systemie turowym. Domyślnie mamy do dyspozycji czas rzeczywisty. Ten tytuł będzie dostępny w formie epizodów Z uwagi na bardzo rozbudowaną fabułę.

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email