Pokazał d*pę i jest sławny

Norwegia dupa mecz sport transmisja

19-latek, którego zobaczyła połowa Norwegów w telewizji na żywo, udzielił mnóstwo wywiadów

Jest 2 grudnia 2010 r. Połowa Norwegów siedzi przed telewizorami, w oczekiwaniu na mecz Ligi Europejskiej Rosenborg – Bayer Leverkusen. Reporter telewizyjnego studia łączy się z reporterem na stadionie. Po chwili w kadrze pojawia się młody człowiek, który mimo 16-stopniowego mrozu, zsunął majtki i zaczyna podskakiwać. Pokazuje wszystkim to, co ma między nogami z przodu, także to, co na czym zwykle siedzi. Wreszcie, po kilkunastu sekundach zajmują się nim ochroniarze.

19-letniego idiotę skazano właśnie na wysoką karę grzywny. Zapłaci 10 tysięcy norweskich koron (5 tys. PLN). I jest to dwa razy wyższa kara, niż… przewiduje norweskie prawo. Bo oglądalność w tej chwili wynosiła 2 miliony, trochę mniej niż połowa mieszkańców Norwegii.

Idiota jest jednak szczęśliwy. W ciągu tych kilkunastu sekund, zyskał w całej Skandynawii nieprawdopodobną popularność i udzielił dziesiątki wywiadów.

Informacja na Sadurski.com od grudnia 2010

Spodobało się? UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKEmail this to someone