Najbardziej obrzydliwe ciekawostki i rekordy

obrzydliwe rekordy ciekawostki pierdzenie sikanie mocz sperma sranie

Najbardziej obrzydliwe rekordy i ciekawostki: największa ludzka kupa, rekord świata w pierdzeniu, najdłuższe włosy łonowe… Oto najbardziej ekstremale zestawienie tego typu

Kupa, kał, odchody, sraczka

• Zaszczytny rekord w wydaleniu najdłuższej kupy świata należy do pewnego Amerykanina. Jego efektowny brązowy stolec po dokładnym zmierzeniu miał długość 3,7 metra. Aby jego wyprodukować, Amerykanin spędził w pozycji kucznej 2 godziny i 12 minut. Ponieważ rekord padł w miejscu publicznym, jego autor otrzymał zakaz wstępu do 134. kibli w swoim stanie (niestety nie wiemy w jakim, ale czy to aż tak ważne?).

• Mikrobiolodzy po zbadaniu 500 próbek mydła z publicznych toalet w USA stwierdzili, że w 1/4 tych miejsc mydło do mycia rąk zawierało więcej bakterii kałowych niż woda w sedesie.

• W Internecie można kupić tabletki z brokatu. Po ich połknięciu, każdy wydala z siebie… srebrzystą kupę. Można być z siebie dumnym i zaraz wrzucić foto na Instagrama.

• Podobno największa ludzka kupa miała objętość 1 metra kwadratowego. A może chodziło o sraczkę, która się rozlała? Bardzo rzadki rekord…

• Jeden z miłośników „tych rzeczy” sporządził zestawienie zawodów sportowych, podczas których sportowcy nie mogli się powstrzymać i zrobili kupę na oczach milionów (na trybunach i przed telewizorami) widzów. Zestawienie opiera się na filmach, które miały okazję to uwiecznić.

• Kupa zrobiona w toalecie samolotu Airbus A380 po spuszczeniu (zassaniu) leci przewodem do zbiornika znajdującego się w tyle samolotu, z prędkością 210 kilometrów na godzinę.

• W ciągu 24 godzin słoń wydala z siebie 100 kg odchodów, lub jak kto woli: kupy.

Mocz czyli siki

• Ponad tysiąc litrów moczu policjanci brytyjscy znaleźli na jednej z posesji w Newtown. Właściciel domu trzymał go w plastikowych pojemnikach. Nie wyjaśnił, po co mu tyle moczu.

• W 2010 r. w parku rozrywki Thorpe Park (hrabstwo Surrey, Wielka Brytania) odwiedzający mogli wziąć udział w oryginalnym konkursie. Plastikowy pojemniczek  należało napełnić swoim moczem i oddać. Zwycięzcą konkursu została osoba, której mocz był najbardziej śmierdzący, a w nagrodę otrzymała 500 funtów.
(rok 2010)

• Paruroza – to przypadłość objawiająca się niemożnością oddania moczu przy świadomości, że w pobliżu znajduje się ktoś inny. Cierpi na nią 7% ludzi.

ekstremalne ciekawostki

Rekordowe pierdzenie 

• Najdłuższym udokumentowanym pierdem naszej planety szczyci się pewien mieszkaniec Londynu. Pierdział nieprzerwanie przez 2 minuty i 42 sekundy.

• Swojego czasu był w sieci film o pierdzeniu waginą (czyli przez kobietę). Nie wiemy, dlaczego zniknął. Można natomiast obejrzeć autentyczne telewizyjne show, w którym roznegliżowane kobiety rywalizują w pierdzeniu. W pewnym momencie jedna z kobiet kładzie się na podłodze, rozszerza nogi, prowadzący do jej majtek zbliża mikrofon. Napina się i co chwilę pierdzi. Z każdą chwilą widać na twarzy coraz większy wysiłek. Aparatura odmierza czas i liczbę pierdów, zachwycona publika w studio klaszcze. Można też obejrzeć bicie rekordu świata w pierdzeniu, które odbyło się w Paryżu. Na pierwszym planie prowadzący trzyma komórkę rejestrującą czas, na drugim chudy facet w masce leży na łóżku, podnosi nogi, napina się i zaczyna nieprzerwanie pierdzieć. Zarejestrowany wynik: 59 sekund.

• Dorosły człowiek przeciętnie pierdzi 14 razy dziennie. Ponieważ każdy bąk (pierdnięcie) ma średnią objętość 538 ml, w ciągu życia wypierdzasz z siebie 14.727 litrów gazów.

Najdłuższe włosy łonowe

• Mieszkanka Kapsztadu (Cape Town, Republika Południowej Afryki), niejaka Maoni Vi, szczyci się najdłuższymi włosami w miejscach, w których niezbyt lubimy aby rosły. Jej włosy pod pachami mają 71 cm długości, a włosy łonowe 81 cm długości. Nie wiadomo, po co jej ta hodowla. Nawet trudno sobie wyobrazić, jak te włoski  są przechowywane. Może są pieczołowicie zawijane w rulony?

Sperma do picia

• Mężczyźni jednego z plemion afrykańskich w noc poślubną piją napój Khoona, co podobno pomaga w potencji. Ten napój to nic innego, jak cieplutka bycza sperma, która przed chwilą była we wnętrzu wiadomych narządów byka.

• Naukowcy zbadali, że jedna łyżka spermy ma tylko 5 kalorii. Czyżby idealna dieta?

Obrzydliwe rekordy: (c) Sadurski.com

Zobacz też: 
> Ciekawostki o piwie
> Tatuaże ciekawostki
> Nosacz sundajski ciekawostki

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email