Fotel dla leśnej panienki

panienki przy drodze

Zlitowali się nad panienkami zarabiającymi przy drodze z lasu koło Trzebnicy (woj. dolnośląskie)

Obrazek dobrze znany kierowcom: stojące przy drodze seksowne panienki w mini spódniczkach i szpilkach. Dotychczas ich losem nikt się nie zainteresował, choć od długiego stania bolą nogi i można nawet dostać żylaków. Ale to już przeszłość. Mający dobre serce pracownicy gminnej spółki wywożącej śmieci w Pawłowie Trzebnickim trzem panienkom stojącym przy drodze krajowej Wrocław-Poznań w pobliżu Trzebnicy, przekazali za darmo skórzaną sofę.

Ponieważ żyjemy w Polsce, stało się to początkiem lokalnego skandalu… obyczajowo-politycznego. Wielu mieszkańców nie kryje oburzenia, pojawiło się posądzenie o wspieranie nierządu.

– Jeszcze brakuje, żeby im przywieźli tutaj łóżko i urządzili sypialnię! – wyraża swoje oburzenie radna powiatu. Dezaprobatę wyraził też szef firmy, której pracownicy podarowali panienkom sofę: – Jesteśmy po to, żeby realizować zadania gminy, a nie udawać dżentelmenów! – po czym skarcił pracowników i oznajmił, że sytuacja już się nie powtórzy.

Panów o gołębim sercu wsparł wiceburmistrz Trzebnicy, mówiąc o panienkach „W końcu są cały dzień na nogach”, jednak pod wpływem opinii publicznej bardzo szybko musiał się z tego wycofać i zarządził konfiskatę sofy.

Seksowne panienki spod Trzebnicy znów muszą stać na własnych nogach. Ale twierdzą, że i bez sofy radzą sobie świetnie. – Czasami jest taki ruch, że nie mam czasu papierosa zapalić – mówi jedna z nich. Wygląda na to, że panienkom grożą nie tylko żylaki, ale i rak od papierosowego dymu. Cóż, każda praca ma swoje plusy i minusy…

Na ilustracji: panienki stojące przy drodze w Słupnie (woj. mazowieckie), zarejestrowane przez jedną z kamer Strit Wiu i reklamowane w Gugle
Cytaty z „Gazety Wrocławskiej”.
Informacja na Sadurski.com od września 2013

Zobacz też:
> Ciekawostki erotyczne

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email