Jak dopasować pióro wieczne do obdarowanej osoby?

pióro wieczne prezent

Pióra wieczne są niezwykle wytwornym, eleganckim i wartościowym upominkiem. Świadczą one o naprawdę wysokiej klasie darczyńcy, a także o charakterze osoby, jakiej chcemy je podarować. Z tego właśnie powodu to pióra wieczne są nierzadko wybierane jako prezenty biznesowe. Idealne dla szefa, pracownika, kolegi z pracy. Ważne, by upominek był dopasowany do tego, komu go dajemy

Na co powinieneś zwrócić uwagę kupując pióro na prezent dla swoich kluczowych klientów?

Marka pióra wiecznego

Pióro wieczne to wartościowy oraz niesamowicie prestiżowy prezent, a co za tym idzie, kupując je najlepiej postawić na znaną markę, która ma swoje tradycje i zna się na tym co robi. Najlepiej postawić na wyroby firm, które już od dawna zajmują się produkcją artykułów piśmienniczych. Przykładem marki, na którą warto się zdecydować jest Parker. Pióra wieczne Parker to klasyka na rynku. Są solidne, trwałe i ponadczasowe. Możecie wybrać pióro wieczne Parker Duofold, czy pióro wieczne Parker IM dostępne w Parkersklep.com.

Wzornictwo i design pióra na prezent

Pióra wieczne to małe dzieła sztuki. Każde takie pióro ma swój indywidualny look, jest piękne, niepowtarzalne. Obecnie rynek pozwala wybierać spośród piór z korpusami zdobionymi, nowoczesnymi i minimalistycznymi czy tradycyjnymi. Każde pióro wieczne jest samo w sobie oryginalne, a jeśli chcecie to podkreślić warto pomyśleć o grawerze na piórze.

Budowa pióra ma znaczenie

Bardzo ważna jest stalówka i grubość kreski. Jeśli jesteście na etapie poszukiwania pióra, koniecznie zastanówcie się jaką kreskę ma stawiać. Dla biznesowego partnera warto wybrać klasyczny granatowy tusz oraz średnią grubość stalówki, która może być wykonana ze złota bądź stali szlachetnej. Jeśli zastanawiacie się jak powinno być napełniane wasze pióro, najpopularniejszymi sposobami są konwertery oraz naboje. Dzięki nim cały proces jest szybki i bezproblemowy.

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email