Środki na potencję rozwiązaniem problemów z erekcją

potencja

Na problemy z potencją cierpi coraz więcej mężczyzn, a wielu z nich odczuwa pierwsze dolegliwości niedługo po wejściu w dorosłość. Niemożność wywołania i utrzymania erekcji to dla panów bardzo wstydliwy kłopot, dlatego rzadko udają się z nim do lekarza, a chętniej sięgają po środki na potencję, szczególnie te dostępne bez recepty

1. Jak zażywać środki na potencję?

2. Silna potencja, ale nie kosztem zdrowia

3. Tabletki na erekcję budzą kontrowersje

Znany psychiatra i seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz wskazuje, że leczenie farmakologiczne środkami przyjmowanymi doustnie jest stosowane niezależnie od tego, czy podłożem problemów z potencją są zaburzenia neurologiczne, psychiczne, hormonalne czy naczyniowe. Tabletki na erekcję działają szybko, a stosowane zgodnie z zaleceniami nie są niebezpieczne dla męskiego organizmu.

Jak zażywać środki na potencję?

W odróżnieniu od tabletek na erekcję na receptę, zażywanie specyfików bez recepty nie wymaga wizyty u lekarza lub konsultacji z nim. Środki na potencję dostępne bez recepty to głównie suplementy diety, które mogą być przyjmowane w określonych dawkach, opisanych w ulotce dołączonej do opakowania. Należy ją więc przeczytać i sprawdzić, jakie dawkowanie jest zalecane przez producenta.

Przyjmuje się, że środki na potencję, szczególnie te zawierające sildenafil lub wadenafil, powinny być zażywane na kilka godzin przed jedzeniem, ponieważ wchłanialność tych substancji wraz z pokarmem znacznie spada. Obniżoną skuteczność niektórych czynników powodują też używki, takie jak alkohol lub nikotyna.

Silna potencja, ale nie kosztem zdrowia

Potencja rozumiana jako zdolność organizmu do reakcji seksualnych, jest dla mężczyzn bardzo ważnym elementem. Nawet jednorazowy problem może mieć wpływ na częstotliwość i jakość kolejnych stosunków, dlatego kiedy pojawiają się pierwsze kłopoty z erekcją, wielu panów sięga po środki farmakologicznie, nie sprawdzając źródeł ich pochodzenia. Nieprzebadane tabletki na erekcję, kupione na okolicznym bazarku, mogą być bardzo niebezpieczne, dlatego warto stosować jedynie sprawdzone środki, np. te z https://potencja.net.pl/.

Tabletki na erekcję budzą kontrowersje

Kiedy w aptekach pojawiły się doustne środki na potencję bez recepty, wielu seksuologów i lekarzy innych specjalności głośno krytykowało to posunięcie, twierdząc, że problemy z erekcją mają różnorodne przyczyny, a stosowanie suplementów diety nie leczy, ale jedynie maskuje złożony problem. Jednak z drugiej strony, większa dostępność środków na potencję sprawia, że wielu mężczyzn, którzy do tej pory kupowali „niebieskie pigułki” z nielegalnych lub mało wiarygodnych źródeł, teraz będą mogli stosować bezpieczne i sprawdzone środki z apteki.

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email