Przepowiednie na rok 2020 właśnie się spełniają

koniec świata przepowiednie 2020 rok Nostradamus Ojciec Pio Jackowski

Koronawirusem żyje obecnie cały świat. Pandemia śmiertelnego wirusa wywołującego chorobę Covid 19, zdominowała nasze codzienne życie. Z uwagą śledzimy kolejne niepokojące informacje, dochodzące z Polski i innych krajów świata. Media odnotowują tysiące kolejnych zachorowań i setki kolejnych zmarłych. Czy epidemię, która paraliżuje świat, można było przewidzieć? Jak słynni jasnowidze widzą przyszłość świata w roku 2020?

Baba Wanga. Co się wydarzy w 2020 roku?

Bułgarska jasnowidzka Baba Wanga (1911-1996) miała wizje przyszłości i dar przepowiadania tego, co się wydarzy. Przewidziała dojście Hitlera do władzy, katastrofę w Czarnobylu, zamachy na WTC w Nowym Jorku, rozpad ZSRR i obecny konflikt Rosji z Ukrainą, także powstanie tak zwanego Państwa Islamskiego.

Baba Wanga przepowiadała też przyszłość konkretnym osobom i rozpoznawała ich choroby. Do jej domu przybywały tłumy ludzi, a w 1942 r. odwiedził ją nawet car Borys III (1894-1943).

Baba Wanga przepowiednie 2020 rok jasnowidz
Baba Wanga, słynna jasnowidzka z Bułgarii. Foto: Пакко / cc by-sa 3.0

Baba Wanga zmarła w 1996 roku, lecz pozostawiła wizje tego, co świat czeka w przyszłości. Jak wyglądały jej wizje na rok 2020? Niestety nie były to wizje optymistyczne. Stwierdziła, że prezydent USA zapadnie na nieznaną wcześniej chorobę. W jej wyniku straci słuch i będzie miał raka mózgu. Władcę Rosji Władimira Putina czeka podobno zamach na życie. Nie wyjawiła, jaki będzie jego wynik.

Według Baba Wangi w Azji wydarzy się wielka katastrofa. W Rosji spadnie z nieba wielki meteoryt, wywołując ogromne straty.

apokalipsa koniec świata III wojna światowa przepowiednie 2020 rok
III wojna światowa czyli apokalipsa końca świata – takie wizje co chwilę się pojawiają

Nostradamus – przepowiednie na rok 2020

Michel de Nostredame (1503-1566) znany jest jako Nostradamus. W języku francuskim pisał czterowiersze – centurie, opowiadające o przyszłości świata. Wiele z nich było zaskakująco trafnych. Z historii najnowszej – zamach na prezydenta Kennedy’ego, użycie bomby atomowej, wybuch II wojny światowej.

Co Nostradamus przewidział dla świata na rok 2020? Pogorszenie sytuacji ekonomicznej mieszkańców Europy, które rozpocznie się we Włoszech. Na świecie ma upaść wiele banków, co wszyscy odczujemy na własnych kieszeniach.

Nostradamus ciekawostki jasnowidz centurie przepowiednie koniec świata 2020 rok
Nostradamus trafnie przewidział szereg przyszłych wydarzeń. Pisał też o roku 2020

Według Nostradamusa dominujące znaczenie w świecie mają stracić Stany Zjednoczone. Będzie to spowodowane prowadzeniem nieodpowiedzialnej polityki. Amerykanom będzie się żyło coraz gorzej.

Upadnie Reżim w Korei Północnej, a jej przywódca będzie się salwował ucieczką, najprawdopodobniej do Rosji. Australię czeka wielki pożar (to już się spełniło), a Europę wielka powódź, która dotknie Wielką Brytanię, Włochy, Węgry i Czechy.
> Ciekawostki o Nostradamusie

giełda przepowiednie na 2020 rok
Krach światowych finansów w roku 2020 wieszczą niektórzy analitycy i ekonomiści

Rok 2020 – złamanie światowej gospodarki?

Niepokojące wizje mają nie tylko jasnowidze, ale też analitycy zajmujący się ekonomią. Profesor Nouriel Roubini (wykładowca Stern School of Business przy Uniwersytecie Nowojorskim), który przewidział załamanie na rynku nieruchomości sprzed ponad 10. lat w USA) oraz włoski ekonomista Brunello Rosa uważają, że świat czeka globalny kryzys finansowy oraz recesja. Znacznie poważniejsze niż to, co przeżyliśmy niedawno. Nie będzie instrumentów ekonomicznych, które tym razem mogą pomóc w tym kryzysie. Gospodarka Zachodu zbiednieje, Unia Europejska przeżyje wstrząsy, a do władzy w kolejnych krajach dojdą populiści.

Londyn Powódź katastrofy kataklizmy III wojna światowa armageddon przepowiednie 2020 rok
Nostradamus przepowiedział powódź, która nawiedzi Wielką Brytanię

Przepowiednie Kaede Uber

Szukając innych przepowiedni dla świata na rok 2020, docieramy do Kaede Uber – młodej dziewczyny z Francji, której przepowiednie po raz pierwszy pojawiły się w mediach w 2011 roku. Niedawno obwieściła, że Rosja znów stanie się światową potęgą, stąd jej duża popularność właśnie w Rosji. Według Kaede Uber, w 2020 roku świat czeka katastrofa ekologiczna i konflikty na tle politycznym. Mogą one przerodzić się w światowy konflikt militarny. Czyżby czekała nas III wojna światowa?

apokalipsa koniec świata III wojna światowa przepowiednie 2020 rok
Czy wkrótce czeka nas III wojna światowa i koniec świata?

Krzysztof Jackowski – przepowiednie na rok 2020

Coraz chętniej swymi wizjami przyszłości dzieli się polski jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski. Co w końcu 1919 r. zapowiedział na rok 2020?

Polityczne konflikty polskiego rządu z Unią Europejską i strajki polskich rolników. W jego wizji w pierwszej turze wyborów prezydenckich zwycięży Andrzej Duda, a przed wyborami wydarzy coś niespodziewanego, co mu w tym bardzo pomoże. Czyżby chodziło o koronawirusa?

Jackowski na 2020 rok przepowiedział także katastrofę samolotu w Polsce, mającą związek z błędem w nawigacji. Także bardzo wczesną wiosnę. A w świecie? Przełomowe odkrycie naukowców, związane z kodem genetycznym DNA. Upadek rządu jednego z państw i konieczność rozdawania żywności jego obywatelom. Jackowski dostrzegł też wielki, ważny budynek w Europie, cały w płomieniach i związane z tym zamieszki.

Gdyby powyższe wizje się nie sprawdziły dodajmy, że w ostatnich latach Jackowski dosyć często się mylił.

ojciec Pio stygmaty przepowiednie 2020 rok
Ojciec Pio. Stygmaty na jego rękach przypominały ręce ukrzyżowanego Chrystusa

Ojciec Pio i straszna przepowiednia wojny

Ociec Pio (1887-1968), jeden z najbardziej znanych wizjonerów, nie miał konkretnych wizji na rok 2020, jednak jego wizje III wojny światowej mogą budzić strach. Według niego w kolejnej wojnie światowej zginie znacznie więcej ludzi niż w obu wcześniejszych wojnach światowych łącznie. Znikną miasta i wsie, a konflikt militarny bez wypowiedzenia, zacznie się na południu Europy. Na krótko przed tym, z nocnej mgły wyłoni się ogromny głaz. Z południa nadlecą czarne i szare ptaki, a czołgi będą miażdżyć ludzi. Jego wizje od lat są popularne w Polsce z konkretnego powodu. Według Ojca Pio w tym strasznym konflikcie najmniej ucierpi terytorium naszego kraju.

III wojna światowa armageddon przepowiednie 2020 rok świat
Takie kataklizmy chętnie oglądamy w filmach katastroficznych

Skąd biorą się przepowiednie?

Jak to możliwe, że są ludzie, którzy mają niezwykły dar widzenia przyszłości? Dlaczego „widzą” więcej, niż pozostali ludzie?

Angielski poeta William Blake (1757-1827) twierdził, że poematy tworzy pod wpływem czegoś, co jest z innego świata. Wiersze Portugalczyka Fernando Pessoa (1888-1935) powstawały w transie. Były pisane różnymi charakterami pisma. Pessoa twierdził, że nie jest prawdziwym autorem tych tekstów, a podczas pisania kontaktuje się z innym światem. Wspomniana wyżej Baba Wanga sprawiała wrażenie, jakby łączyła się z kimś (czymś), kto podpowiada jej informacje. Osób, które tak twierdziły, było więcej.

Niektórzy twierdzą, że istnieje „gdzieś” bank informacji na temat wszystkiego, także przyszłości. Trzeba tylko umieć się z nim połączyć, aby uzyskać potrzebne informacje.
> Tu więcej

Przepowiednie na rok 2020: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Ciekawostki o koronawirusie
> Największe epidemie w historii świata
> Koronawirus – najlepsze memy

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email