Radio w kuchni i łazience

radio łazienkowe radio kuchenne

Dla wielu osób możliwość słuchania ulubionej muzyki w trakcie przygotowywania posiłków lub podczas wieczornej kąpieli stanowi podstawę udanego relaksu i odpoczynku po ciężkim dniu

Jeszcze do niedawna, instalacja sprzętu grającego w kuchni lub łazience była zadaniem utrudnionym, z uwagi na niekorzystny dla urządzeń elektrycznych wpływ wilgoci i ryzyko niebezpiecznego wypadku. Jednak dziś, gdy na rynku znajdziemy bogatą ofertę łazienkowych i kuchennych systemów nagłośnieniowych, słuchanie radia lub ulubionej playlisty z muzyką do kąpieli nie jest już żadnym problemem. Dowiedz się jak wybrać radio do łazienki i na co zwrócić uwagę.

Radio łazienkowe, a zwykły odbiornik

Czym radio łazienkowe różni się od tradycyjnego odbiornika, przeznaczonego do salonu, biura czy przedpokoju? Podstawową cechą, wyróżniającą odbiorniki do łazienki jest ich odporność na wilgoć. Użytkując radio w łazience, nie ponosimy więc ryzyka uszkodzenia w związku z działaniem wody lub pary wodnej. Jednocześnie, wpływa to na komfort i bezpieczeństwo korzystania z urządzenia. Radio kuchenne lub przeznaczone do montażu w łazience zaprojektowane jest w taki sposób, by wykluczyć ryzyko porażenia prądem lub innego wypadku. Co więcej, wiele odbiorników przeznaczonych jest do użytkowania pod prysznicem lub w wannie, dzięki czemu nawet bezpośredni, intensywny kontakt z wodą nie będzie miał wpływu na ich stan techniczny oraz na nasze bezpieczeństwo.

Eis Sound – sprawdź nasze zestawy

Oferta producentów urządzeń muzycznych do kuchni i łazienki jest bardzo bogata. Możemy podzielić ją na klasyczne przenośne odbiorniki – to opcja budżetowa i dedykowana wszystkim tym, którzy lubią kąpać się lub gotować przy muzyce sporadycznie. Melomani z nieco zasobniejszym portfelem, na etapie projektowania domu lub remontu, mogą zainwestować w radio podtynkowe, mieszczące się w zabudowie łazienki, np. system kbsoundspace. Na rynku znajdziemy także zestawy radiowe z bluetooth, umożliwiające odtwarzanie muzyki dzięki bezprzewodowemu połączeniu ze smartfonem, komputerem lub tabletem. Zwykle wyposażone są one w panel dotykowy, umożliwiający sterowanie odtwarzaniem muzyki i zarządzanie poszczególnymi funkcjami. Radio wbudowane, mimo że wielu z nas głównie kojarzy się z łazienką, będzie także idealne do kuchni, salonu, przedpokoju, biura czy poczekalni w obiekcie publicznym.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą systemów radiowych renomowanej marki Eis Sound. Oferujemy szeroki wybór radioodbiorników oraz kompleksowe systemy muzyczne do domu.

Linki usunięte 30 kwietnia 2020. Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem, prosimy o kontakt.
https://eissound.pl/
https://eissound.pl/12-kb-sound

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email