Trzykołowy rowerek dla dziecka

trzykołowy trójkołowy rowerek rower dla dziecka

Rowerek dla dziecka, to ważny element w jego rozwoju. To okazja, aby dziecko aktywnie spędzało czas na świeżym powietrzu. Może czas na trzykołowy rowerek dla dziecka?

W sprzedaży są trzykołowe rowerki dla dzieci od 0-3 i od 3 lat. Są to rowerki, a zarazem wózki spacerowe. Posiadają nakrycie górne przed słońcem i mrzawką. Dziecko można wozić i równocześnie kierować trzykołowym pojazdem.

Taki rowerek w tylnej części ma kierownicę do trzymania przez osobę dorosłą, która jest połączona z przednią kierownicą. Do tego taki rowerek ma zamontowany dzwonek na kierownicy, ma też podstawki do trzymania nóżek przez dziecko. Do tego wygodne siodełko, wraz z zapinanymi pasami bezpieczeństwa.

Taki dziecięcy pojazd jest dosyć praktyczny. Gdy dziecko dorośnie i nauczy się samodzielnie jeździć, można zdemontować górną część i z trójkołowego rowerka otrzymamy gotowy rowerek do jazdy.

Taki produkt można zakupić w sklepach internetowych, więc nie mając czasu, nie trzeba nawet fatygować się do sklepu. Ceny ich przystępne, z dostawą kurierską. Najczęściej dla dziewczynek oferowane są rowerki w kolorze różowym, a dla chłopców w niebieskim. Ale są też rowerki w innych kolorach.

A może masz bliźnięta? To nie przeszkoda. Są nawet rowerki trzykołowe dla bliźniaków.

Trzykołowy rowerek dla dziecka: Sadurski.com

Zobacz też:
> Ciekawostki o zabawkach
> Hulajnoga ciekawostki
> Wózek dziecięcy – historia, ciekawostki

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email