Dzięki zombie zostanie prezydentem USA?

Vermin Supreme

Ten facet w gumowym kaloszu na głowie, chce zostać prezydentem USA. Czy energia z zombie przekona Amerykanów?

Nie udało się w poprzednich wyborach prezydenckich, może teraz się uda? Amerykanin Vermin Supreme brodą i nakryciem głowy przypomina naszego Waldemara Fydrycha z Pomarańczowej Alternatywy i mówi m.in. to, co Skiba, gdy 10 lat temu wstąpił do Partii Dobrego Humoru. W tegorocznych wyborach prezydenta USA znów będzie szukać szczęścia. Jest jednym z kandydatów, w dodatku najbardziej oryginalnym. Oto, co mówi:

• Obiecam wam wszystko, czego tylko zapragniecie, ponieważ wy jesteście moimi wyborcami (…) a ja nie mam zamiaru dotrzymać żadnej ze złożonych wam obietnic. (…) Głosujcie na Vermina Supreme, ponieważ głos na mnie, to głos wyrzucony w błoto.

• Darmowy kucyk dla każdego Amerykanina! (…) Stworzymy dużo nowych miejsc pracy, gdy tylko przestawimy się na gospodarkę opartą o kucyki. Zmniejszymy naszą zależność od zagranicznej ropy, ponieważ będziemy w stanie przetworzyć całą kucykową kupę na paliwo metanowe.

• W kwestii energetyki mam plan poskromienia niesamowitej siły zombie jako źródła prądu. (…) Pracujemy nad potężnymi turbinami, zbierzemy ogromne ilości zombie i będziemy machać przed nimi mózgami, a zombie będą pchać turbiny tam i z powrotem, produkując energię i zmniejszając naszą zależność od zagranicznych transportów ropy.

Na zdjęciach: Kandydat na prezydenta USA, Vermin Supreme

Informacja na Sadurski.com od stycznia 2012

Spodobało się? UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on VKEmail this to someone