Jak doładować kartę miejską w sklepie spożywczym?

jak doładować kartę miejską Warszawa karta miejska

Znowu zabrakło ci czasu, aby doładować kartę miejską, a twój autobus już podjechał? Pozbądź się tego stresu i skorzystaj z usług sklepu spożywczego przy okazji najbliższych zakupów

Doładowanie karty miejskiej – Warszawa

W dużych miastach, takich jak Warszawa, korzystanie z komunikacji miejskiej jest bardzo dobrym i szybkim rozwiązaniem. Aglomeracje zwykle inwestują w rozwój infrastruktury oraz przygotowanie właściwych rozkładów i połączeń, ponadto w stolicy trwają prace nad otwarciem kolejnych linii metra. A z uwagi na bardzo duży ruch (szczególnie w centrum miasta czy w godzinach szczytu), poruszanie się komunikacją miejską jest nie tylko dużą oszczędnością czasu, ale i pieniędzy. Nie można też zapominać o korzyściach dla środowiska.

Aby jednak korzystać z tego udogodnienia, trzeba posiadać właściwy bilet. Ich wybór jest oczywiście bardzo duży, zależnie od potrzeb. Jeśli rzadko poruszasz się komunikacją miejską, wystarczy ci bilet jednorazowy lub całodniowy. Osoby dojeżdżające publicznymi środkami transportu do pracy lub szkoły zwykle jednak decydują się na kartę miejską. Co pewien czas trzeba ją uzupełniać, aby zachowała ważność i tym samym uprawniała do korzystania z środkami miejskiego transportu.

Doładowanie karty miejskiej samo w sobie jest bardzo proste – wystarczy włożyć bilet do czytnika i wybrać właściwą taryfę. Często jednak brakuje tych kilku minut na przedłużenie ważności dokumentu w porannym pośpiechu. Aby nie ryzykować otrzymania mandatu za jazdę bez ważnego biletu, warto skorzystać z przyjaznej i prostej usługi, jaką jest doładowanie karty miejskiej w sklepie spożywczym.

Doładowanie karty miejskiej w sklepie

Doładowanie karty miejskiej w pobliskim sklepie jest bardzo proste i zajmuje zaledwie chwilę. Co jednak ważne – aby tego dokonać, nie musisz stać w kolejce do punktu obsługi pasażerów czy wychodzić wcześniej do pracy. Doładowania karty miejskiej dokonasz przy okazji zakupów przy kasie. W ten sposób zaoszczędzisz czas, a do tego uchronisz się przed mandatem za jazdę na gapę.

Kupując bilet w sklepie do wyboru masz dokładnie te same taryfy, co w punkcie obsługi pasażerów. Dostępne doładowania karty miejskiej – Warszawa:

• bilet 30-dniowy imienny ważny w I strefie:
normalny: 110 zł,
ulgowy: 55 zł;

• bilet 30-dniowy imienny ważny w II strefie:
normalny: 112 zł,
ulgowy: 56 zł;

• bilet 30-dniowy imienny ważny w I i II strefie:
normalny: 180 zł,
ulgowy: 90 zł;

• bilet Warszawiaka 30-dniowy ważny w I i II strefie: 98 zł;

• bilet Młodego Warszawiaka 30-dniowy ważny w I i II strefie: 49 zł;

• bilet 90-dniowy imienny ważny w I strefie:
normalny: 280 zł,
ulgowy: 140 zł;

• bilet 90-dniowy imienny ważny w II strefie:
normalny: 282 zł,
ulgowy: 141 zł;

• bilet 90-dniowy imienny ważny w I i II strefie:
normalny: 460 zł,
ulgowy: 230 zł;

• bilet Warszawiaka 90-dniowy ważny w I i II strefie: 250 zł;

• bilet Młodego Warszawiaka 90-dniowy ważny w I i II strefie: 125 zł.

Wybrany bilet kasjer zakoduje na Twojej karcie miejskiej w chwilę, a Ty wygodnie opłacisz go dowolną dostępną metodą płatności, bez obawy o brak możliwości płacenia kartą i przy okazji codziennych zakupów.

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email