Znów zmieni płeć

zmiana płci ciekawostki

Niezdecydowana Brytyjka z powrotem chce być Brytyjczykiem. Drugą operację też zrefunduje państwo?

Różne są światowe rekordy, oto rekord w kategorii: zmiana płci. W 2008 roku mieszkaniec Chesterfield (Wielka Brytania) imieniem Matthew, zapragnął zostać kobietą. Zabieg zmiany płci kosztujący 10 tys. funtów  przeszedł na koszt państwa. Wkrótce został kobietą imieniem Chelsea.

Niestety 30-letnia Chelsea niedawno rozmyśliła się (kobiety często zmieniają zdanie) i obecnie jej marzeniem jest zostanie mężczyzną. Zabieg operacyjny (rekonstrukcja męskich narządów płciowych, zmniejszenie piersi) tym razem będzie kosztować 14 tys. funtów (75 tys. PLN). I znów zapłaci za niego państwo, gdyż Chelsea utrzymuje się z pomocy socjalnej i nie stać jej na tak drogi zabieg.

Sprawę nagłośniły media i brytyjscy podatnicy sprzeciwiają się ponownemu sfinansowanie operacji dla biednej Chelsea. Sadurski.com popiera jednak jej dążenie do zostania mężczyzną, pod jednym warunkiem: gdy znów będzie mężczyzną, w przyszłości nie będzie chciał (chciała) znów zostać kobietą, na koszt brytyjskich podatników. Bo zapewne będzie pokusa ustanowienia trudnego do pobicia rekordu zostania człowiekiem, który podczas swego życia dwukrotnie był kobietą i dwukrotnie mężczyzną.

Na zdjęciu: tak obecnie wygląda Chelsea – wcześniejszy oraz przyszły mężczyzna
Skrin: Daily Mail.co.uk
Informacja na Sadurski.com od października 2014 r.

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email