Znani i lubiani – Partia Dobrego Humoru

znani i lubiani telewizja sport sztuka muzyka

„Śmiesznych partii jest wiele, ale tylko jedna jest wesoła” – to hasło towarzyszy Partii Dobrego Humoru od samego początku czyli od 2001 roku. Zarówno hasło, jak i nazwa tej nieformalnej, bo nigdzie nie zarejestrowanej, a więc anarchistycznej organizacji, jasno mówi, że chodzi o uśmiech oraz humor, a nie o politykę. Pewnie to przekonuje również osoby znane i lubiane, aby przyjęły legitymacje Partii Dobrego Humoru, której składka członkowska wynosi… trzy uśmiechy dziennie. Wśród 4 tysięcy osób z Polski i świata, które otrzymały kartonik z logo PDH, są miedzy innymi poniższe osoby, choć trafniej byłoby lepiej napisać: osobowości. Jak się zaraz przekonasz, członkiem PDH można zostać w każdym miejscu świata, w najmniej spodziewanym momencie życia. Bo uśmiech nie zna granic i potrafi nas zaskakiwać. Szczególnie ludzi z dużym poczuciem humoru!

Zygmunt Chajzer Szczepan Sadurski

Zygmunt Chajzer i Szczepan Sadurski

Szalenie sympatyczny Zygmunt Chajzer swoją działalnością od zawsze aż prosił się, aby zostać członkiem Partii Dobrego Humoru, jednak wcześniej o niej nie słyszał. Ale wreszcie nadarzyła się okazja i z uśmiechem na ustach przyjął legitymację od Szczepana Sadurskiego, szefa Partii Dobrego Humoru.

Dorota Wellman Partia Dobrego Humoru

Dorota Wellman i Partia Dobrego Humoru

Dorota Wellman – dziennikarka, osobowość telewizyjna, znana jest także z poczucia humoru. Gdy prowadziła poranny program w TVP, w kuluarach gmachu przy ul. Woronicza z uśmiechem na ustach przyjęła legitymację Partii Dobrego Humoru z wyjątkowym numerem 2500. Od tej pory, ilekroć ktoś ją o to zapyta, z ochotą przyznaje się do tej najbardziej wesołej organizacji na świecie.

Kevin Aiston Jacek Cygan

Kevin Aiston i Jacek Cygan

To było już jakiś czas temu, impreza charytatywna w Warszawie. Wśród osób które tego dnia otrzymały legitymacje Partii Dobrego Humoru byli m.in. Kevin Aiston (leg. nr 2506) – strażak, najbardziej znany Anglik w Polsce oraz osobowość telewizyjna, wciąż uśmiechnięty człowiek o wielu talentach oraz Jacek Cygan (leg. nr 2518) – autor ponad tysiąca tekstów piosenek, które śpiewają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i które nuci cała Polska. Bez niego nasze życie nie byłoby tak radosne.

Jerzy Gruza reżyser

Jerzy Gruza, reżyser

Reżysera Jerzego Gruzy nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy znają jego filmy, a już na pewno seriale: Czterdziestolatek i Wojna Domowa. Dostarczały wszystkim wiele radości i uśmiechu. Legitymację Partii Dobrego Humoru nr 993 otrzymał podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku.

Kamil Glik Partia Dobrego Humoru

Kamil Glik, piłkarz

Miłośnicy piłki nożnej świetnie go znają. I pewnie nie tylko oni. Znakomity polski piłkarz, obrońca polskiej reprezentacji. Nie mniej znany za granicą – oprócz polskich klubów grał m.in. w Torino FC i w AS Monaco. Gra w obronie, ale też strzela bramki, dając fanom futbolu radość. Członkiem Partii Dobrego Humoru został we Włoszech, w czasie gdy świecił triumfy w Torino FC. Legitymację wręczył mu Robert Małecki, ambasador PDH we Włoszech.

 

Edward Lutczyn

Edward Lutczyn

Edward Lutczyn – od lat znakomity ilustrator i rysownik satyryczny o rozpoznawalnej kresce oraz twarzy. Poprzez swoją twórczość daje uśmiech milionom Polaków. W Partii Dobrego Humoru od dawna. Od dawna przyjaźni się ze Szczepanem Sadurskim – też rysownikiem, a do tego szefem Partii Dobrego Humoru.

Ireneusz-Krosny-mim

Ireneusz Krosny – mim

Mówisz mim – myślisz Krosny. I odwrotnie – czyli najsłynniejszy mim w kraju. Swymi występami bawi od lat, występuje w Polsce i na świecie. Zdobywał nagrody na festiwalach kabaretowych, często występuje w programach telewizyjnych. Było oczywiste, że taka osoba prędzej czy później zostanie członkiem Partii Dobrego Humoru.

Mieczysław Szcześniak Mariusz Pudzianowski Pudzian

Mieczysław Szcześniak i Mariusz Pudzianowski – Pudzian

Mieczysław Szcześniak, to człowiek o niezwykłym głosie oraz talencie, unikający tabloidowej sławy. Członkiem Partii Dobrego Humoru został w chwilę przed wywiadem w jednej ze stacji telewizyjnych.

Mariusz Pudzianowski, słynny Pudzian – legitymację PDH nr 2008 otrzymał w Londynie, w czasie gdy występował w Tańcu z gwiazdami”. A dokładniej, na statku płynącym po Tamizie. Ośmiokrotny mistrz świata strongmanów, ostatnio zawodnik MMA. Jeśli zapytasz nad Wisłą kto jest najsilniejszym Polakiem, większość wymieni właśnie jego. A już na pewno jest najsilniejszy wśród czterech tysięcy członków Partii Dobrego Humoru. No, chyba że do Pudziana dodamy także Marka Felixa, brytyjskiego strongmana, także członka PDH (leg. nr 2019).

W Partii Dobrego Humoru (ang. Good Humor Party) są też znani aktorzy, satyrycy, dziennikarze. Także z innych krajów. A jej niezwykła „siedziba” czyli sklejony z papieru Wesoły Wieżowiec został sfotografowany w ponad pół tysiącu miejsc / miast świata, na wszystkich kontynentach.

Partia Dobrego Humoru – strona główna:

Partia Dobrego Humoru

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email