Atrakcje na firmowy event na Śląsku

atrakcje na event Śląsk imprezy firmowe województwo śląskie eventy

W Polsce organizowane są różnego rodzaju eventy firmowe. Nie inaczej jest na Śląsku, bo kto jak kto, ale Ślązacy po ciężkiej pracy umieją się bawić i korzystać z życia. Jakie oryginalne atrakcje uświetnią event firmowy w województwie śląskim? Atrakcje na event Śląsk? Podpowiadamy!

Karykatury na żywo – artystyczna atrakcja imprezy na Śląsku

Karykaturzysta na imprezę firmową? A ile narysuje karykatur, skoro na jedną potrzebuje co najmniej 15 minut? Z tym niesłusznie zakorzenionym stereotypem od dawna walczy Szczepan Sadurski, nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Na wykonanie jednej karykatury potrzebuje średnio 100 sekund – o ile osoba pozująca co chwilę nie rozgląda się we wszystkie strony.

Czy ponad 20 zabawnych portretów w godzinę na firmowej imprezie w woj. śląskim nie jest wystarczającym argumentem, aby zapomnieć o stereotypowym widzeniu zawodu karykaturzysty? Ci, którzy mieli okazję współpracować z tym znanym karykaturzystą (firmy eventowe ze Śląska, firmy organizujące swoją imprezę firmową na Śląsku) już wiedzą, że ta atrakcja artystyczna w najlepszym wykonaniu, to strzał w dziesiątkę. To nie tylko dużo śmiechu podczas imprezy, ale też sympatyczna pamiątka z eventu, z którą każdy wróci do domu.

Oczywiście nie są to bardzo efektowne karykatury, bo na takie trzeba poświęcić kilka godzin pracy. Event firmowy na Śląsku jest przecież po to, aby wszyscy się dobrze bawili, a nie długo pozowali do karykatury. Z pewnością w jeszcze lepszej zabawie uczestników eventu na Śląsku pomagają w tym błyskawicznie rysowane dowcipne portrety, tworzone przez znanego mistrza kreski.

Zapytaj o cenę i wolny termin: Karykatury.com

Szczepan Sadurski satyryk karykaturzysta atrakcje na event Śląsk
Szczepan Sadurski – znany polski satyryk i karykaturzysta. Atrakcje na event Śląsk

Województwo śląskie – najszybszy karykaturzysta na firmowy event

Na czym polega wyjątkowość dowcipnych portretów Sadurskiego – artysty, którego rysunki znamy niemal wszyscy, bo od lat publikuje je ogólnopolska prasa? Oprócz talentu, ogromnego doświadczenia (ponad pół tys. imprez nie tylko w Polsce) i solidności, to właśnie umiejętność niesłychanie szybkiego rysowania zabawnych portretów, w ostatnich latach przyniosła mu sławę i tyle zaproszeń na eventy.

Rysowane na żywo karykatury Sadurskiego wywoływały uśmiech na twarzach od Nowego Jorku, przez Europę, po Australię. Ten artysta może też uświetnić firmowy event w woj. śląskim. Jubileusz firmy, spotkanie integracyjne, Wigilię firmową i innego rodzaju imprezy na Śląsku. O ile chciałbyś mieć tę wyjątkową atrakcję na swojej firmowej imprezie, a Sadurski będzie miał wolny termin.

karykatury na żywo wesele karykaturzysta event atrakcje na wesele Poznań Wielkopolska
Karykatury na żywo wykonane przez znakomitego karykaturzystę, w niewiarygodnym czasie

Jak wygląda taka atrakcja na event na Śląsku?

Wymagania są skromne: 2 lub 3 krzesełka, stolik, dobre oświetlenie miejsca lub gniazdo z prądem na wpięcie lampy. Miejsce możliwie ciche i z dala od głośników z muzyką, bo ta działalność artystyczna wymaga nieco skupienia.

Już po pierwszej karykaturze i pierwszym wybuchu śmiechu, chętnych na swoją dowcipną podobiznę jest jeszcze więcej. Niektórzy uwielbiają kibicować karykaturzyście, patrząc jak na pustej kartce błyskawicznie wyczarowuje zabawny portret.

Ponieważ każdy firmowy event na Śląsku jest inny, szczegóły atrakcji polegającej na szybkim rysowaniu karykatur na żywo, zawsze się różnią. Jednak zawsze jest dużo śmiechu i zabawy, a potem miła pamiątka, z którą każdy kto został sportretowany, wróci do domu.

atrakcje na wesele Opole opolskie atrakcje weselne karykaturzysta atrakcje na event Wrocław dolnośląskie
Atrakcje na event Śląsk – błyskawicznie rysowane karykatur od mistrza kreski

Jakie imprezy na Śląsku może uświetnić znakomity karykaturzysta?

Po pierwsze, nie ma ograniczeń w liczbie uczestników imprezy. Zapraszano Sadurskiego na imprezy kilkusetosobowe, ale też zdarzają się eventy nieduże, ponad 20-osobowe. Wszystko zależy od chęci organizatora przekonanego do takiej atrakcji w takim wykonaniu, a także od wystarczającego budżetu przeznaczonego na eventowe atrakcje. Oczywiście przy większych imprezach (chodzi o liczbę uczestników) zatrudnienie karykaturzysty eventowego jest korzystniejsze cenowo. A poza tym jest możliwość zatrudnienia więcej niż jednego karykaturzysty – wszystko jest do uzgodnienia.

A jakiego rodzaju to są imprezy? Zarówno eventy integracyjne o charakterze rozrywkowym z muzyką i alkoholem, jak i poważniejsze imprezy: jubileusz firmy, otwarcie nowego wydziału lub siedziby firmy. Nawet poważne imprezy takie, jak kongresy, sympozja, ekskluzywne garden party, spotkanie biznesowe albo targi branżowe. Bo wszyscy, nie tylko na Śląsku, lubimy się śmiać i oraz oglądać twarzy narysowane ręką karykaturzysty. Szczególnie jeśli ma wyjątkowy talent oraz błyskawicznie rysuje. Krótko mówiąc: jest profesjonalistą. Jeśli na dokładkę to artysta znany z mediów (rozpoznawany przez część uczestników eventu), a nie anonimowy twórca – tym większa atrakcja eventu.

Nie trzeba się dziwić, że to wielu organizatorów imprez organizowanych w woj. śląskim oraz innych miejscach kraju, w pierwszej kolejności kontaktuje się właśnie z Sadurskim. Niestety, co jakiś czas musi odmawiać chętnym, gdyż konkretny termin ma już zajęty.

karykaturzysta na imprezę atrakcje na event firmowy Śląsk
Atrakcje na event firmowy Śląsk? Oczywiście profesjonalne karykatury

Jak zamówić mistrza karykatury na event organizowany na Śląsku?

Wystarczy wejść na Karykatury.com i w e-mailu napisać odpowiedzi na proste pytania: data i miejsce imprezy (miejscowość) oraz planowana liczba gości. Szybko otrzymasz odpowiedź czy termin jest jeszcze dostępny, wraz z wyceną. Dodamy, że pełna kwota usługi jest rozsądna i nie przekracza budżetu przeciętnego eventu organizowanego w województwie śląskim.

Najważniejsze, aby skontaktować się z artystą możliwie wcześnie. Terminy różnych imprez na których organizatorzy planują zaprosić znanego karykaturzystę pokrywają się, szczególnie jeśli to weekend. Choć są też terminy wolne niemal do ostatniej chwili. Co ważne, miejsce w woj. śląskim lub w innej części kraju to nie problem. Dla artystów branży eventowej krótsze lub dłuższe dojazdy, to codzienność.

województwo śląskie ciekawostki atrakcje weselne wesele
Imprezy prywatne, firmowe eventy organizowane są nie tylko województwie śląskim

Miasta w województwie śląskim

Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Blachownia, Brenna, Buczkowice, Bystra, Bytom, Chałupki, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dankowice, Dąbrowa Górnicza, Dębowiec, wesele Gliwice, Goczałkowice-Zdrój, Goleszów, Gołkowice, Górki Wielkie, Irządze, Istebna, Jastrzębie-Zdrój, Jaworze, Jaworzno, Katowice, Knurów, Kobiór, Kochanowice, Korbielów, Koszęcin, Koziegłowy, Kroczyce, Krzanowice, Kuźnia Raciborska, Lubliniec, Łaziska Górne, Łodygowice, Marianów, Miasteczko Śląskie, Międzybrodzie Bialskie, Mikołów, Milówka, Mysłowice, Myszków, Nieznanice, Ogrodzieniec, Olsztyn, Ornontowice, Orzesze, Paniówki, Pawłowice, Piekary Śląskie, Pilica, Poraj, Poręba, Przeczyce, Pszczyna, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radostków, Radoszewnica, Radzionków, Rogoźnik, Ruda Śląska, Rybnik, Rychwałd, Rydułtowy, Rzędkowice, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Szczekociny, Szczerbice, Szczyrk, Świerklaniec, Świętochłowice, Świętoszówka, Tarnowskie Góry, Tąpkowice, Toszek, Tresna, Tychy, Ustroń, Wilkowice, Wisła, Wisła Mała, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Wojnowice, Woźniki, Wrzosowa, Zabrze, Zawiercie, Zbrosławice, Żory, Żywiec.

Atrakcje na event Śląsk: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Atrakcje na wesele Śląsk
> Białystok atrakcje weselne