Atrakcja na imprezy firmowe we Wrocławiu

atrakcje na event Wrocław imprezy firmowe we Wrocławiu dolnośląskie

Atrakcje na event Wrocław

Organizatorzy różnego rodzaju imprez firmowych i eventów organizowanych we Wrocławiu i woj. dolnośląskim, wciąż poszukują atrakcji, które uświetnią uroczystość. Jaką atrakcję brać pod uwagę, podczas planowania firmowego eventu we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku?

Wciąż unikalną, a równocześnie wyjątkową atrakcją eventową Wrocławia, jest wynajęcie karykaturzysty. Nie może to jednak być artysta przypadkowy. Na co zwrócić uwagę, gdy zapadła decyzja o zaproszeniu profesjonalnego karykaturzysty na firmowy event?

Karykaturzysta znany z mediów na evencie we Wrocławiu

Karykaturzysta, to taka fotobudka, tylko artystyczna. Do tego na pewno nie gorsza i niekonieczne droższa. Nawet jeśli na imprezę zaprosisz czołowego polskiego artystę, zajmującego się sztuką karykatury od lat. Nawet jeśli na twój wrocławski event specjalnie przyjedzie znany artysta z Warszawy, którego nazwisko i podpis dla niektórych gości wydarzenia będą znajome.

Dorota Wellman Marzena Rogalska Partia Dobrego Humoru Szczepan Sadurski atrakcje na event Wrocław
Satyryk i karykaturzysta Szczepan Sadurski w jednym z programów telewizyjnych

Mowa o Szczepanie Sadurskim, który uświetnił ponad pół tysiąca imprez w całej Polsce. Do tego imprezy w krajach Europy, Australii i USA. Po jednej z imprez w Nowym Jorku tamtejsza prasa pisała, ze jest „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”.

Sadurski – nazwisko znajome? Nic dziwnego, od lat jego rysunki znasz z polskiej prasy. Dodajmy też, że to postać znana w branży nie tylko w Polsce. Kilkukrotnie był specjalnym gościem zagranicznych festiwali karykatury, także jurorem międzynarodowych konkursów karykatury – w Turcji, Szwecji i w Polsce.

Można oczywiście na firmową imprezę we Wrocławiu zaprosić nikomu nieznanego artystę rysującego wesołe portrety, ale skoro w podobnej cenie można mieć na imprezie artystę wyjątkowego – warto o tym pamiętać i w odpowiednim czasie wysłać zapytanie.

atrakcje na wesele Opole opolskie atrakcje weselne karykaturzysta atrakcje na event Wrocław dolnośląskie
Atrakcje na event Wrocław, woj. dolnośląskie, cała Polska. Karykatury Sadurskiego

Talent, doświadczenie i szybkość rysowania

O tworzeniu karykatur Sadurski wie wszystko. W ostatniej dekadzie narysował ponad 50 tysięcy twarzy. Nic dziwnego, że wesołe portrety rysuje w niesamowitym tempie. Po co zapraszać kilku karykaturzystów na imprezę, skoro podobną liczbę karykatur może stworzyć jeden mistrz kreska? Zapłacisz znacznie mniej, niż zapraszając kilku artystów, a uczestnicy imprezy wrócą do domu ze swoją dowcipną podobizną, w profesjonalnym wykonaniu.

Tourcoing Francja wystawa karykatury Sadurski festiwal
Sadurski był specjalnym gościem festiwalu karykatury we Francji

Znany karykaturzysta z Warszawy na imprezie we Wrocławiu

Pewnie wydaje ci się, że tej klasy artysta ma bardzo duże honorarium? Bynajmniej. Gdyby tak było, tak często nie odwiedzałby zawodowo Wrocławia i innych miejscowości woj. dolnośląskiego.

Niektórzy organizatorzy eventów próbują oszczędzać na wszystkim. Nic dziwnego, budżet często jest ograniczony. Ale jeśli nie wszystko musi być najtańsze i z najniższej „półki” – wtedy rysowanie karykatur na żywo na imprezie we Wrocławiu może uświetnić najszybszy karykaturzysta. O ile będzie jeszcze miał wolny konkretny termin.

Event w centrum Wrocławia i całe woj. dolnośląskie

Popularnym miejscem firmowych eventów we Wrocławiu są okolice rynku. Sadurski w ostatnich latach wielokrotnie odwiedzał tu szereg restauracji i hoteli, w których organizowano imprezy firmowe. I niekoniecznie są to eventy, w których uczestniczy duża liczba osób. Okazuje się, że nawet grupy 20-30 osobowe mogą liczyć na atrakcję rysowania karykatur w wykonaniu tego znanego artysty.

Piszemy głównie o Wrocławiu, jednak różnego rodzaju eventy firmowe organizowane są w całym województwie dolnośląskim. Hotele i inne miejsca, w większych i mniejszych miejscowościach Dolnego Śląska i innych województw. Tu także firmy organizują np. imprezy integracyjne. Jeśli planujesz rozrywkowy event na Dolnym Śląsku – znakomity karykaturzysta świetnie wpisuje się w taki klimat. I na pewno nie zanudzi gości długim pozowaniem.

Aby szybko otrzymać ofertę i informację o dostępności terminu – napisz na e-maila, który znajdziesz na www.Karykatury.com.

Nie tylko Wrocław i woj. dolnośląskie. Planujesz event w innej części kraju? Zapytaj o wolny termin. Dla artystów branży eventowej dojazd na imprezy jest codziennością – są tam, gdzie organizowane są firmowe eventy.

Możliwe też wykonanie karykatury z przesłanych e-mailem zdjęć, na prezent.

wesele w Szczyrku atrakcje weselne Szczyrk śląskie karykaturzysta
Atrakcje na event Wrocław i dolnośląskie: błyskawicznie rysowane karykatury tworzone przez mistrza kreski

Przykłady imprez, na których świetnie sprawdza się atrakcja rysowania karykatur na żywo. Wrocław, woj. dolnośląskie oraz cała Polska:

  • Imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne, eventy integracyjne
  • Wigilia firmowa
  • Konferencje, bale
  • Targi branżowe – imprezy targowe
  • Jubileusz firmy
  • Inne imprezy firmowe, przyjęcia firmowe
  • Pikniki firmowe, pikniki integracyjne, imprezy plenerowe
  • Wesela, rocznice ślubu, inne ekskluzywne imprezy prywatne
jarmark bożonarodzeniowy Wrocław jarmarki bożonarodzeniowe atrakcje na event Wrocław dolnośląskie
W grudniu okazją do zaproszenia znanego karykaturzysty są Wigilie firmowe. Atrakcje na event Wrocław

Miasta w woj. dolnośląskim

Bardo, Bielawa, Bierutów, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Bolków, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, Chojnów, Duszniki Zdrój, Dzierżoniów, Głogów, Głuszyca, Góra, Gryfów Śląski, Jawor, Jaworzyna Śląska, Jedlina Zdrój, Jelcz-Laskowice, atrakcja na event Jelenia Góra, Kamienna Góra, Karpacz, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Kowary, Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój, wesele w Legnicy, Leśna, Lubań, Lubawka, Lubin, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mieroszów, Międzybórz, Międzylesie, Milicz, Mirsk, Niemcza, Nowa Ruda, Nowogrodziec, Oborniki Śląskie, Oleśnica, atrakcje na event Oława, Piechowice, Pieńsk, Pieszyce, Piława Górna, Polanica Zdrój, Polkowice, Prochowice, Prusice, Przemków, Radków, Siechnice, Sobótka, Stronie Śląskie, Strzegom, Strzelin, Syców, Szczawno Zdrój, Szczytna, Szklarska Poręba, Ścinawa, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice, Świeradów Zdrój, Świerzawa, Trzebnica, Twardogóra, Wałbrzych, Wąsosz, Węgliniec, Wiązów, Wleń, Wojcieszów, Wołów, Wrocław, Zawidów, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Złoty Stok, Żarów, Żmigród.

Zobacz też:
> Dolny Śląsk – pałace na event i wesele
> Atrakcje na wesele – woj. dolnośląskie