Karykaturzysta na wesele – cennik 2022

weselne atrakcje na wesele 2022 karykaturzysta cena cennik oferta

Atrakcje na wesele 2022

Jaka jest cena usług karykaturzysty, który przybędzie na wesele i będzie rysował karykatury gości wesela? Cennik rysowania karykatur na żywo podczas wesela – najnowsze informacje

Choć atrakcja nazywana „rysowanie karykatur na żywo na weselu” wciąż jest dosyć rzadka i mało znana, nawet wśród osób z branży weselno-ślubnej, coraz więcej osób jest taką usługą zainteresowana. Pary młode i ich rodzice poszukują oryginalnych atrakcji weselnych. Nic więc dziwnego, że trafiają też na informacje oraz oferty związane z zatrudnieniem karykaturzysty na wesele.

Ile kosztuje karykaturzysta na wesele 2022

Ile to może kosztować? – z pewnością takie pytanie zadają sobie ci, którzy już wiedzą, że karykatury weselne, to ciekawa atrakcja weselna, uważana za oryginalną alternatywę dla fotobudki. Najprostszym sposobem jest znalezienie profesjonalnego karykaturzysty, zajmującego się wykonaniem karykatur na weselach. Szybka wizyta na kilku stronach z ofertami, wybór artysty / artystów, którzy prezentują przykłady swoich weselnych rysunków, a potem zapytanie (najczęściej e-mailem) o cenę usługi na rok 2022 i 2023.

Należy pamiętać, że wycena zależy od kilku spraw. Jeśli wiec chcesz otrzymać możliwie precyzyjną kwotę, podaj w e-mailu konkretną datę wesela, nazwę miejscowości oraz planowaną liczbę gości. To minimum informacji, które są niezbędne do otrzymania wyceny.

karykatury karykaturzysta na wesele event atrakcje weselne Śląsk 2022
Atrakcje na wesele 2022 – znakomity karykaturzysta z Karykatury.com

Karykaturzysta weselny 2022 – czy znajdę cenę w Internecie?

Są też tacy, którzy zanim skontaktują się z jednym z kandydatów do rysowania karykatur na swoim weselu, wolą wcześniej wyszukać kilka informacji. Ile to mniej-więcej może kosztować?

I tu niespodzianka, o której nie każdy może zdawać sobie sprawę. Okazuje się, że w zdecydowanej większości stawki za usługę znalezione w sieci obecnie (początek 2022 r.) są już nieaktualne. Po pierwsze, opierają się na informacjach sprzed 5 lat (lub wcześniejszych). A przecież przez tyle czasu wiele się zmieniło i nic nie kosztuje tyle, co wtedy. Mamy inflację, wszystkie towary i usługi coraz szybciej drożeją. Nie inaczej jest z cenami usług karykaturzystów weselnych na rok 2022.

Co ciekawe, niektórzy nawet teraz (pewnie nieświadomie) powielają te stare, nieaktualne informacje, pisząc obecnie na swoich blogach weselnych na temat możliwości zatrudnienia karykaturzysty na wesele. 600 złotych za całą noc pracy i narysowanie setki gości wesela? Taka kwota może była proponowana 5 lat temu i na pewno nie dotyczyła profesjonalistów. Dlatego nie dajmy się zwieść mylnym informacjom. Trzeba być naiwnym sądząc, że aktualnie ktoś taką super-atrakcyjną kwotę ma jeszcze w swoim cenniku.

atrakcje weselne Radom atrakcje na wesele 2022 w Radomiu atrakcja weselna karykatury karykaturzysta
Atrakcje na wesele 2022, cała Polska. Najszybszy karykaturzysta

Cena karykatur na weselu 2022 – cennik

Ile zatem w 2022 roku kosztuje usługa karykaturzysty, który przybędzie na wesele i będzie rysował szybkie karykatury uczestników wesela? Już napisaliśmy, jakich informacji potrzebujemy, aby usługę wycenić.

Na pytania odpowiadamy na bieżąco wszystkim, którzy planują ślub i wesele w 2022 i 2023 roku i piszą do nas e-maile w tej sprawie. Dobra wiadomość jest taka, że nasze ceny wciąż są takie same, jak przed pandemią czyli 2 lata temu. A to oznacza, że ceny usług profesjonalnego karykaturzysty weselnego na 2022 rok są wyjątkowo atrakcyjne. Podrożało wynajęcie sal weselnych, ceteringu i wielu usług weselnych, my wciąż mamy atrakcyjne ceny.

Choć zdajemy sobie sprawę, że dla tych którym się wydawało, że cena będzie niezwykle okazyjna – mogą być zawiedzeni. Nie słyszeliśmy, żeby coś ostatnio / obecnie taniało. Trzeba trzymać się realiów – teraz wszystko drożeje. Ale jeśli coś kosztuje tyle samo, co wtedy zanim dowiedzieliśmy się czym jest Covid-19 – to oznacza, że cena jest atrakcyjna. I mamy nadzieję, że inflacja wkrótce nie wystrzeli, bo wtedy podrożeje wszystko i będziemy się trzymać za kieszenie.

Karykaturzysta na wesele 2022 cena – TU INFORMACJE

Atrakcje na wesele 2022 poszukiwane?