Blackjack w kasynach online. Kiedy podwajasz swój zakład?

gry online blackjack w kasynach

Świat kasyn online jest niesamowity. Tutaj otwiera się cała paleta najlepszych gier, które zostały stworzone przez człowieka. Nic dziwnego, że gwiazdy Hollywood tak często odwiedzają miasto hazardu i świateł – Las Vegas. Dzięki technologiom i twojemu telefonu, tablecie lub laptopie, możesz zostać gwiazdą hazardu, nawet bez wychodzenia z domu

Blackjack – król hazardu i zwycięstw

Jedną z najbardziej legendarnych i ukochanych przez wiele miłośników gier karcianych, jest Blackjack online. Ta gra podbiła serca milionów fanów hazardu i wciąż zadziwia i przynosi swoim graczom wielkie wygrane.

Gra jest uważana za dość łatwą, ponieważ w przeciwieństwie do pokera, blackjack ma mniej kombinacji. Wygrana może być osiągnięta nawet przez początkującego gracza. Głównym celem gry w blackjacka jest dla większości graczy wyciągnięcie najbardziej udanych i dochodowych kart. Jednak ta opinia jest błędna, ponieważ po pierwsze, powinieneś pamiętać i zrozumieć, że Twoim celem jest pokonanie krupiera. Główną zasadą gry jest zebranie 21 punktów. Trudność polega na tym, aby zebrać je bez popadania w przesadę.

Te proste zasady są dobrze znane doświadczonym graczom w blackjacka. Ale jest coś jeszcze, nie mniej interesującego i użytecznego. Opowiemy wszystko, co warto wiedzieć o podwajaniu zakładów w blackjacku. Jak zrobić to poprawnie i na czas?

Zaraz po pierwszym rozdaniu, w grze w blackjacka masz możliwość wybrania kilku ruchów na raz. Jest to przywilej dla Ciebie jako gracza, ponieważ krupier musi przestrzegać ustalonego zestawu zasad.

W tej grze jest wiele strategii do wyboru. Należy pamiętać, że niektóre z nich są uznawane zbyt ryzykowne. Jednym z najlepszych ruchów dostępnych dla graczy w blackjacka jest podwojenie stawki własnej. Jednak zanim zdecydujesz się podwoić swój pierwotny zakład, przeanalizuj wszystko dobrze, ponieważ tylko jednej karty może ci nie wystarczyć, aby pokonać krupiera.

Decyzja o podwojeniu własnego zakładu może zostać podjęta dopiero po rozdaniu pierwszej ręki. Wtedy będziesz miał dwie karty w ręce. Na przykład, jeśli grasz w blackjacka z pojedynczą talią, po pierwszym rozdaniu masz 5 i 6, co daje Ci w sumie 11 punktów. A krupier ma otwartą 4. W tym przypadku, lepiej jest podwoić swój zakład, ponieważ ta pozycja jest najbardziej opłacalna dla Ciebie. Z 30% szansą na trafienie 10 (10, walet, dama, król), otrzymasz w sumie 21 punktów.

Aby z powodzeniem grać w blackjacka i zgarnąć największe wygrane, bardzo ważne jest zastosowanie właściwej strategii podwajania. Aby dotrzeć do sedna tej prostej, ale ważnej zasady, postaraliśmy się wyjaśnić punkty strategii podwajania w dosyć prosty sposób. To tylko rady, pamiętaj jednak, że zawsze są to Twoje decyzje, związane z ryzykiem.

– 11-punktowy układ podczas gry z pojedynczą talią – podwojenie zakładu na każdą rękę krupiera.

– 11-punktowy układ podczas gry wieloma taliami – podwojenie zakładu przeciwko każdej karcie krupiera z wyjątkiem asa.

– Całkowita wartość ręki wynosi 10 – Podwój swój zakład, jeśli krupier ma odkrytą kartę od 2 do 9, zarówno w grach z jednym jak i wieloma taliami.

– Całkowita wartość Twojego układu wynosi 8 punktów – podwajasz swój zakład, jeśli krupier ma odkrytą kartę od 3 do 6, gdy gra wieloma taliami, lub od 2 do 6, gdy gra pojedynczą talią.

– Wartość twojej ręki to 8 – nie podwajaj się, gdy grasz z wieloma taliami. A jeśli gra jest rozgrywana z pojedynczą talią i krupier ma otwartą 5 lub 6 – zwiększ swój zakład.

Gry na automatach – rozrywka dla miłośników hazardu

Nie skupiaj się na jednej grze i pamiętaj, że świat kasyn online jest nieograniczony i ma jeszcze sporo niespodzianek dla ciebie. Masz okazję zanurzyć się w świat nie tylko gier karcianych, ale swoje szczęście sprawdzić grając także w automaty do gry.

Historia gier online

Кasyno automaty lub sloty online – to nisza świata hazardu, który przyszła do nas na początku lat 90-ych. Od tego czasu dużo się zmieniło. Główne i największe zmiany dotyczą zwłaszcza systemu wypłat, bo w przeciwieństwie do lat 90-tych, grając teraz na sprawdzonych stronach kasyn online nie musisz się obawiać, że zostaniesz oszukany. System wypłat jest dość prosty, a swoje wygrane możesz dostać od razu na konto bankowe.

Era hazardu online ewoluowała około 10 lat temu. Prosta, ale ekscytująca rozgrywka, nieskomplikowane zasady i kolorowy design przyciągają fanów hazardu w każdym wieku. Nowoczesne kasyna online starają się uczynić wypoczynek swoich graczy wyjątkowym, oferując automaty hot spot za darmo. Wszystko to przyciąga uwagę tysięcy fanów gier hazardowych online.

Koniecznie zwrócić jednak uwagę na następujące wskazówki:

– Zanim uruchomisz kolorowy slot i zaczniesz zarabiać swoje pierwsze pieniądze, skorzystaj z wersji demo gry. Gry hazardowe automaty nie wymagają od ciebie żadnej inwestycji, a nawet rejestracji. Zakłady są obstawiane za pomocą wirtualnych kredytów z Twojego wirtualnego konta. Jeśli przegrasz, Twoje saldo zostanie przywrócone automatycznie.

– Wybierz słoty z grafiką, która Ci się podoba. Często wybierane są: Fruit Mania i 777. Dzięki unikalnej grafice możesz przenieść się do najlepszych kasyn w Las Vegas!

– Przyjdź do kasyna online tylko w pozytywnym nastroju i z pozytywną myślą o wygranej. Mówią, że jest o jest klucz do wygranej. A jeśli nie jesteś pewien własnych umiejętności oraz masz wątpliwości czy fortuna dzisiaj się uśmiechnie – możesz zagrać za darmo automaty.

zawsz / 1050