Golub-Dobrzyń atrakcje na wesele ślub atrakcja weselna

Golub-Dobrzyń atrakcje na wesele

Czas czytania:2 minut/y, 23 sekund/y

Golub-Dobrzyń atrakcje na wesele

Wkrótce planujesz ślub i wesele w Golubiu-Dobrzyniu? W województwie kujawsko-pomorskim? Podpowiadamy, jakie wyjątkowe atrakcje weselne wziąć pod uwagę, aby zadowolić gości i rozsądnie wydać pieniądze. Czym zaskoczyć gości weselnych?

Atrakcje weselne w Golubiu-Dobrzyniu

Gdy sala weselna jest już zarezerwowana (kilka podpowiedzi poniżej), pora zorganizować muzyczny zespół weselny albo DJ-a, który będzie puszczał muzykę do tańca. Wspaniałe wesele bez muzyki i tańców? Nie. Chyba, że planujesz zorganizowanie skromnego przyjęcia ślubnego dla najbliższej rodziny.

Teraz pora, aby rozejrzeć się za fotografem na wesele. Ten wyjątkowy wieczór (i wcześniej dzień ślubu wraz z uroczystością w kościele i Urzędzie Stanu Cywilnego) oczywiście trzeba uwiecznić.

Czego jeszcze poszukują przyszłe pary młode z Golubia-Dobrzynia? Może Auto do ślubu, bo trzeba przemieścić się czymś w tym wyjątkowym dniu. Będzie pierwszy taniec? To może ciężki dym, napis LOVE? Jeśli gość weselnych będzie sporo i przybędą z dziećmi, dobrym pomysłem jest znalezienie osoby, która zajmie się nimi przez kilka godzin – przygotuje animacje dla dzieci, aby dzieci się nie nudziły, a rodzice bawili się jak najlepiej.

Na każdym weselu musi być tort weselny, prawda? Do tego ciasta – zestaw słodyczy. Może także czekoladowa fontanna? Od lat powodzeniem cieszy się fotobudka, choć prawdopodobnie tę atrakcję na wesele wszyscy już znają. A co powiesz na artystyczny odpowiednik fotobudki i uwiecznienie gości wesela w humorystyczny sposób?

Golub-Dobrzyń atrakcje na wesele ślub atrakcja weselna
Golub-Dobrzyń atrakcje na wesele: błyskawiczne karykatury

Karykaturzysta na wesele w Golubiu-Dobrzyniu – niezwykła atrakcja weselna

To wciąż unikalna atrakcja weselna, a w tym wydaniu jest czymś wyjątkowym. Poznaj artystę nazywanego jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Dotychczas mogliście go zobaczyć w programach telewizyjnych, a jego nazwisko oraz rysunki – znacie z ogólnopolskiej pracy od lat.

10 minut na zrobienie jednej karykatury? 5 minut? Nie, znacznie szybciej. Obojętnie ile gości będzie na weselu, nawet ponad 100. Ten artysta wyczarowuje wesołe portrety w niesamowitym tempie. Bez kolejek, zaskakujące szybkie pozowanie, wybuch śmiechu pary, która pozowała i jej powrót do weselnej zabawy. Brzmi nieźle?

4 godziny na uwiecznienie uśmiechniętych twarzy gości wesela wyjątkowo w tym wykonaniu wystarczy, aby każdy mile wspominał Twoją uroczystość. To wspaniała atrakcja nie tylko na wesele w Golubiu-Dobrzyniu, ale w całej Polsce.

> Tu więcej informacji

Przeczytaj nasz weselny poradnik dla narzeczonych – przyszłych par młodych i ich rodzin. Oto niezbędnik dla osób które planują zorganizowanie wesela w Golubiu-Dobrzyniu i nie tylko.

Golub-Dobrzyń atrakcje na wesele ślub atrakcja weselna
Golub-Dobrzyń atrakcje na wesele – znakomity karykaturzysta i dużo uśmiechniętych twarzy

Golub-Dobrzyń sale weselne

Gdzie pary planujące się pobrać w Golubiu-Dobrzyniu mogą zorganizować przyjęcie ślubne? Oto niektóre miejsca oferujące taką możliwość, w miejscowości Gulub-Dobrzyń

> Zamek Golubski (87-400 Golub-Dobrzyń, ul. PTTK 13)
> Dwór Fijewo – hotel z restauracją (ul. PTTK 21, 87-400 Golub-Dobrzyń)
> Hotel Va Bank (ul. Rynek 9)
> Rybaczówka – gospodarstwo agroturystyczne. Hotel z salą bankietową i restauracją

Gdzie ślub w Golubiu-Dobrzyniu?

Urząd Stanu Cywilnego, pl. 1000-lecia 25

Golub-Dobrzyń atrakcje na wesele: (c) Sadurski.com

Jak kasyna internetowe ciekawostki Poprzedni post Kasyna internetowe i rozwój tradycyjnych lokali offline
sroka ciekawostki ptaki najpopularniejsze przysłowia polskie Następny post Najpopularniejsze przysłowia polskie – przykłady