Humor w reklamie: billboardy, kubki

billboardy rysunki rysownik reklama humor warszawa

Rysunki Sadurskiego na billboardach

Rysunki Szczepana Sadurskiego można oglądać na kilkudziesięciu billboardach w Warszawie i okolicach. Billboardy reklamują jedną z wyższych uczelni prywatnych

Przez trzy miesiące – od początku lipca do końca września 2007 jeden z rysunków Sadurskiego można oglądać na billboardach w Warszawie i woj. mazowieckim. Także na plakatach i w internecie.

Charakterystyczny rysunek z zabawnymi postaciami na tle ceglanego muru, wykonany przez Sadurskiego w trzech wersjach, jest widoczny  stolicy. Billboardy z tym rysunkiem znajdują się w często uczęszczanych miejscach, o dobrej lokalizacji. Na przykład jadąc samochodem od centrum handlowego IKEA w Jankach do ul. Grójeckiej, mija się cztery billboardy z rysunkami Sadurskiego.
2007-09-12

Rysunek Sadurskiego znów na billboardach

Rysunek Szczepana Sadurskiego reklamujący jedną z prywatnych uczelni warszawskich, do końca września można oglądać na billboardach reklamowych w Warszawie i województwie mazowieckim

Ubiegłoroczny rysunek Sadurskiego, umieszczony na billboardach okazał się skuteczną reklamą, dlatego postanowiono kontynuować ten pomysł. Kolejny rysunek, z charakterystycznymi postaciami autorstwa Sadurskiego, od 1 czerwca do 30 września 2008 możemy oglądać na billboardach reklamowych w stolicy i okolicach (m.in. w Radomiu, Pruszkowie, Pułtusku, Płocku i Ciechanowie).

Inny rysunek Sadurskiego reklamujący tę samą uczelnię, wydrukowany na plakacie, mogą oglądać pasażerowie warszawskiego metra.
2008-08-09

kubki rysunki reklama rysownik

Rysunki na kubkach

Humorystyczne rysunki Szczepana Sadurskiego na kubkach firmy Adamed

Rysunki Sadurskiego w przeszłości były wykorzystywane na rozmaitych gadżetach reklamowych, w tym również na firmowych kubkach. Autor właśnie otrzymał od firmy farmaceutycznej Adamed zestaw kubków oraz korkowych podkładek, na których umieszczono jego rysunki. Gadżety te promują produkty tej firmy.
2014-06-02

Sadurski dla Era Biznes

Humorystyczny rysunek Szczepana Sadurskiego znalazł się na reklamowych kubkach operatora sieci komórkowej Era

Od niedawna w wielu polskich firmach popija się kawę i herbatę w kubkach z rysunkiem Szczepana Sadurskiego. Rysunek, przedstawiający przedstawicieli kilku zawodów, pełni funkcje marketingowe dla biznesowych klientów (przedsiębiorcy) Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., operator sieci telefonii komórkowej Era i Heyah, rozpoczęła działalność w roku 1996 pod marką Era GSM i jest jedną z największych polskich firm.
2011-04-21