Znany karykaturzysta w Trójmieście – atrakcja na event, wesele

karykaturzysta Trójmiasto karykatury Gdańsk Sopot Gdynia

Karykaturzysta Trójmiasto

Rysował na eventach w USA, Australii i Europie, lecz najczęściej rysuje w Polsce. Poznaj polskiego karykaturzystę eventowego, nazywanego jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Dlaczego ten artysta znany z prasy i TV wciąż cieszy się ogromną popularnością, nie tylko Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i nie tylko w województwie pomorskim?

Karykatury i karykaturzysta w Trójmieście

Szczepan Sadurski nigdy nie pracował jako artysta uliczny. Do pracy dojeżdża wszędzie tam, gdzie jest potrzebny specjalista od karykatur, aby wywołać radość na twarzach.

Już w podstawówce drukował rysunki satyryczne w prasie. W dniu 18. urodzin zadebiutował w słynnym piśmie satyrycznym Szpilki, a wkrótce nagrodzono go Złotą Szpilką za najlepszy rysunek roku. O jego sukcesach, wystawach i nagrodach łatwo znajdziesz informacje w sieci, począwszy od Wikipedii. Obecnie na jego temat powstaje film dokumentalny. Być może Sadurski odpowie na pytanie jak to możliwe, że na wykonanie jednej karykatury potrzebuje średnio 100 sekund.

karykatury Sanatorium Miłości TVP karykaturzysta Szczepan Sadurski
Niedawno Sadurski uczył rysować karykatury uczestników programu Sanatorium Miłości (TVP). Karykaturzysta Trójmiasto wciąż sprawia, że się uśmiechamy

Gdy zyskał popularność jako rysownik satyryczny i ilustrator, o jego talent upomniała się branża eventowa. Obecnie co kilka dni uświetnia imprezy firmowe i prywatne (np. wesela) w całej Polsce.

Karykatury na żywo rysuje także w Trójmieście. Wśród kilkudziesięciu zdjęć dokumentujących jego zawodowe podróże jako karykaturzysty eventowego, wykonanych w drugiej połowie 2022 roku, są te z Gdańska, Gdyni i Sopotu, gdzie jest często zapraszany. Wspaniałe wesela, różnego rodzaju eventy firmowe, imprezy integracyjne, targowe, konferencje i kongresy… Jeśli organizator evenu (np. firma eventowa z Trójmiasta) planuje event w Trójmieście i chce dostarczyć uczestnikom wyjątkowej atrakcji oraz pamiątki po imprezie – doskonale wie, do kogo się zwrócić z propozycją współpracy.

karykaturzysta Trójmiasto atrakcje na wesele Sopot event
Karykaturzysta Trójmiasto uświetnił wiele eventów w Gdyni, Gdańsku, Sopocie oraz w woj. pomorskim

Gdańsk, Sopot, Gdynia. Najszybszy karykaturzysta Trójmiasto

Wesołe portrety wykonywane w niewiarygodnym tempie powodują, że Trójmiasto pokochało karykatury Sadurskiego. 100 uśmiechniętych twarzy, narysowanych w 4 godziny – czy to w ogóle możliwe? To nie żaden rekord, lecz codzienna praca znakomitego karykaturzysty. Wiele osób z Trójmiasta nie wierzy, że możliwe jest tak nieprawdopodobne szybkie rysowanie karykatur. Ale tylko ci, którzy jeszcze nie mieli okazji współpracować z Sadurskim i nie widzieli jego artystycznego show.

gwiazda na wesele atrakcje weselne ślub karykaturzysta Trójmiasto
Jedna z par, które narysował karykaturzysta Trójmiasto

Ile kosztuje najszybszy karykaturzysta w Trójmieście, w woj. pomorskim?

Wycena atrakcji p.t. karykatury na żywo jest zależna od kilku informacji, jakie należy podać, pisząc pierwszego e-maila z zapytaniem, na adres: karykatury@onet.p. Miejscowość, data imprezy, planowana liczba osób, namiary do siebie. Obawiasz się, że tej klasy artysta jest poza twoim finansowym zasięgiem? Wręcz przeciwnie. To także atrakcyjne stawki powodują, że ten karykaturzysta wciąż ma dużo pracy, nie tylko w Trójmieście i województwie pomorskim, ale w całej Polsce.

Dlatego nawet ważniejszą kwestią od wysokości honorarium, jest dostępność konkretnego terminu. Szczególnie, jeśli to weekend. Przecież podobne imprezy organizowane są nie tylko w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, nie tylko w województwie pomorskim, ale w całej Polsce. Kto pierwszy się zdecyduje, ten w Trójmieście będzie miał atrakcję w postaci najszybszego karykaturzysty, znanego z mediów.

Pracownia karykatury w Trójmieście

Karykatury powstają też w zaciszu artystycznej pracowni Sadurskiego. Jesteś z Trójmiasta? Mieszkasz w Sopocie, Gdyni, Gdańsku? W województwie pomorskim? Jeśli masz w planach zamówienie prezentu w postaci profesjonalnej karykatury, na adres e-mail który widać nieco wyżej prześlij kilka dużych zdjęć twarzy osoby, podaj kilka najważniejszych informacji i namiary do siebie. Szybko otrzymasz wycenę. Dużo dodatkowych informacji znajdziesz na: karykatury.com

Karykaturzysta Trójmiasto: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Atrakcje na wesele i event w Trójmieście