Koszulki z nadrukiem na Walentynki? Ale po co mi to?

koszulki z nadrukiem Walentynki

O co chodzi, gdy ludzie noszą koszulki z nadrukiem dla zakochanych? Sprawdź, co oferują sklepy z odzieżą online. Nadruk na koszulce i bluzie to manifest.

W Dzień Zakochanych świat wygląda całkiem zwyczajnie tylko wtedy, gdy nie wyściubiasz nosa z własnych czterech kątów. Wystarczy wybrać się na krótki spacer po mieście, by dostrzec drobne szczegóły zwykle niewidoczne w podobnym natężeniu. 

Spójrz przez szybę restauracji. Tu i tam siedzą pary ubrane nieco inaczej niż na co dzień. Ludzie patrzą sobie w oczy, uśmiechają się do siebie i okazują sobie czułość na wszelkie dostępne w przestrzeni publicznej sposoby. Tak świętują fakt, że znaleźli swoją drugą połowę, która dzieli z nimi ich marzenia i troski. 

Myślisz, że to nieistotne? Pomyśl teraz, co będzie, jeśli potraktujesz ten dzień zwyczajnie. Osoba, z którą idziesz przez życie, widzi tego dnia mnóstwo takich obrazów. Koszulki z nadrukiem mogą uratować sytuację w ostatniej chwili. Dlatego zaopatrz się w nie na zapas i wykorzystuj je wielokrotnie.

Nadruk na koszulkach, który łagodzi nerwy

W każdym związku zdarzają się chwile cudowne i takie, o których chciałoby się zapomnieć. Czasem chodzi o kubek z kawą zostawiony na stole w salonie. Innym razem o głębsze potrzeby, które wciąż są niezaspokojone. Właśnie dlatego w Walentynki warto złamać schemat. I zdusić konflikt w zarodku, zanim jeszcze się narodzi.

Możesz postawić na drobny upominek. Sprezentuj dziewczynie damską koszulkę z napisem wskazującym, że jest najlepsza na świecie. Albo wybrać jasny komunikat, wskazujący, co stanie się potem. Napis „You. Me. Bed. Now” nada się do tego znakomicie.

Koszulkę z nadrukiem schowasz w szafie na wszelki wypadek

Być może Twoja kobieta uważa, że Dzień Zakochanych to przeżytek. Mówi o tym jasno i donośnie, wyśmiewając kartki w serduszka, różowe balony i kwiaty w wazonach wyciąganych tylko na tę okazję. Dlaczego w takim wypadku 14 lutego ma wyjątkowo zły humor? Może w głębi duszy chciałaby czegoś szczególnego? A co Ci szkodzi. Sprawdź jej reakcję. Tu naprawdę niewiele potrzeba, by stworzyć atmosferę, którą warto pamiętać.

Wybierz koszulki dla pary. Wyglądają bliźniaczo podobnie. Przygotuj popcorn, niezdrowe napoje i dobrą komedię. Wrzućcie na luz, obśmiejcie to święto razem. I tak będzie dla Was wyjątkowe.

T-shirt z propozycją nie do odrzucenia? Oryginalnie!

A może masz już pewność, że jesteś z osobą, z którą chcesz spędzić resztę swojego życia? Gdy masz poważne zamiary, zastanawia Cię każdy szczegół. Oglądasz w sieci zdjęcia z oświadczyn. I jest Ci niedobrze na widok eleganckiej odzieży, jaką przywdziewają amanci filmowi. 

Gdyby tak można było być sobą i czuć się wygodnie, gdy zadajesz jedno z najważniejszych pytań w swoim życiu. Wiesz co? Możesz tak zrobić. Zamów nadruk na koszulce z pytaniem „Wyjdziesz za mnie?”. Przygotuj pierścionek i zdejmij od niechcenia bluzę. Po reakcji poznasz, czy oświadczyny w tej chwili to dobry pomysł. 

Jasny komunikat na bluzie lub koszulce pozwoli Ci uniknąć kłopotów

Gdy idziecie na zakrapianą imprezę, istnieje pewne ryzyko. Z jednej strony to świetnie, że bawicie się razem. Z drugiej – nie będziecie przecież kleić się do siebie przez cały wieczór. W Walentynki dyskoteki i bary to idealny teren polowań dla osób, które szukają miłości. Koszulka z nadrukiem „zajęta” lub „zajęty” rozwiąże sprawę i da odetchnąć Twojej drugiej połowie.

Jeśli z kolei chcesz nawiązać w tym dniu nowe kontakty, zadziałaj dokładnie odwrotnie. Lekko prowokacyjny napis z przymrużeniem oka ściągnie na Ciebie uwagę wolnych kobiet lub mężczyzn. Później wystarczy chwila rozmowy, by zobaczyć, czy warto spędzić razem wieczór i pogłębić relację na kolejnym spotkaniu.

Czy stworzenie koszulki z nadrukiem w kreatorze jest trudne? Sprawdź to na Ideashirt.pl. Sklep oferuje proste narzędzie do projektowania napisów i obrazów z bogatą bazą dostępnych symboli. Jeśli wolisz, możesz wybrać jeden z gotowych projektów ekipy sklepowej.