Legalny bukmacher – obstawiaj z rozsądkiem

legalnie bukmacherzy legalny bukmacher

Legalni bukmacherzy

„Bukmacherstwo” w znanej nam dzisiaj formie pojawiło się na rynku już prawie sto lat temu, kiedy w Wielkiej Brytanii zaczęto otwierać pierwsze punkty przyjmujące zakłady sportowe. To właśnie wtedy rozkwitła najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie – piłka nożna, a ludzie poczuli dreszcz adrenaliny towarzyszący zakładaniu się

Ogromna popularność zakładów sprawiła, że bukmacherzy pojawiali się jak grzyby po deszczu. Niestety, nikt nie dbał o legalność procederów. Jak to obecnie wygląda u nas? Polskie prawo dąży do zmniejszenia szarej strefy w hazardzie, zwłaszcza tym prowadzonym w internecie. Prawdziwa rewolucja nastąpiła w 2017 roku, kiedy nowelizacja ustawy hazardowej zamknęła drzwi wielu nielegalnym bukmacherom. Od tego momentu konieczne stało się posiadanie odpowiedniej licencji wydawanej przez Ministra Finansów, a podmiot realizujący zakłady przez internet może wykorzystywać wyłącznie taką stronę internetową, której domena jest przypisana do stron polskich. Obecnie każdy legalny bukmacher może z powodzeniem rywalizować z tymi działającymi poza prawem oraz z zagranicznymi bukmacherami, którzy nie płacą podatków w naszym kraju. Według Stowarzyszenia „Graj Legalnie” obroty legalnych bukmacherów w ciągu roku wzrosły niemal dwukrotnie.

Kim są legalni bukmacherzy?

To zazwyczaj prawdziwi pasjonaci i kibice, dbający o zapewnienie szerokiej gamy zakładów sportowych, która zadowoli nawet wymagających graczy. A sport to już nie tylko tradycyjne zakłady bukmacherskie i zakłady na żywo, ale także wirtualna rzeczywistość – inspirowana prawdziwymi sportami, przedstawiająca komputerowo generowane wyniki. Dynamiczność i krótki czas zamknięcia zdarzenia z roku na rok przyciągają coraz więcej pasjonatów. Świat wirtualny to także e-sport. Ta oferta jest skierowana przede wszystkim do ludzi młodych. Pierwszym bukmacherem na rodzimym rynku, który zaczął promować wydarzenia e-sportowe i nie bał się inwestować w nie środków był LV Bet – to w ich ofercie znajdziemy takie rozgrywki jak DoTa2, CS czy Overwatch. E-sport ma realne szanse na to, by swoją popularnością przerosnąć „klasykę”.

Legalni bukmacherzy zapewniają najwyższe standardy obsługi w ekscytującym świecie zakładów sportowych online, dostarczając najlepszą rozrywkę i emocje. Dobra zabawa powinna się jednak wiązać także z pełnym bezpieczeństwem i odpowiedzialnością – zasady odpowiedzialnej gry określają wiek użytkownika – nie może to być osoba nieletnia, zatem bukmacher dokonuje weryfikacji wieku i tożsamości gracza. Polega to zazwyczaj na dołączeniu skanu dowodu tożsamości przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych wszelkie dane, w tym także przesyłane dokumenty, są w pełni chronione.

Przy wyborze bukmachera trzeba kierować się rozsądkiem. Ten legalny zapewni nam sportowe emocje, nie przysparzając kłopotów.

Legalni bukmacherzy. Dziękujemy za współpracę. Link zdjęty 16.01.2021. W przypadku chęci wznowienia prosimy o kontakt.
https://lvbe*.pl/