penis ciekawostki o penisach członek skandale Hollywood

Skandale z penisem w roli głównej

Czas czytania:3 minut/y, 56 sekund/y

Znani celebryci i ich penisy. Skandale erotyczne, polityczne i inne ciekawostki o penisach. Najsłynniejsze penisy show biznesu i penisy znane z historii

Penis i skandale

1) W 2013 roku były kongresmen i kandydat na burmistrza Nowego Jorku (nazwisko pominiemy) wysyłał MMS-ami zdjęcia swojego penisa kobietom, z którymi chciał uprawiać seks. Po ujawnieniu afery obiecał, że nie będzie już tego robić. Do dziś zdjęcia jego “klejnotów” krążą po internecie.

2) Skandalem skończyło się ujawnienie bardzo intymnego spotkania prezydenta USA Billa Clintona z Moniką Lewinsky w Białym Domu. Odbyło się w Gabinecie Owalnym, odtąd nazywanym przez Amerykanów “Gabinetem Oralnym“. Nie wiadomo czy większym upokorzeniem przez prezydenta było publiczne roztrząsanie intymnych szczegółów czy fakt, że kobieta powiedziała, iż “nie był zbyt hojnie obdarzony”.

3) Pewien dziennikarz z Los Angeles (nie wiemy niestety w jakich okolicznościach) znalazł Amerykanina japońskiego pochodzenia, którego członek we wzwodzie miał 17,8 cm, co w tej grupie etnicznej jest rzadkością. Po publikacji w gazecie mężczyzna stał się w Los Angeles sławny i rozpoznawano go na ulicach. To się nazywa kariera!

4) Dawna kochanka byłego ministra w brytyjskim rządzie (z grzeczności nie podamy tu jego nazwiska) zdradziła publicznie, że któregoś razu omal nie wbiła mu sztyletu w krocze. Za to dobiła go komentarzem: “Seks z nim to jakby spadła na ciebie szafka z wystającym kluczem”.

Znani mężczyźni ich penisy

5) Po tym jak aktor Ewan McGregor w filmie “Pillow Book” (1996) przez chwilę pokazał swoje przyrodzenie, otrzymał od ojca fax o treści: “Cieszę się, że odziedziczyłeś jedną z moich najważniejszych cech.”

Tommy Lee penis ciekawostki o penisach penisy
Tommy Lee w roku 2005. Może się pochwalić najsłynniejszym penisem świata. Foto: Joel Telling / cc by-sa 2.0

5) Gdy w połowie lat 90. do internetu trafiło nagranie, w którym seks uprawniają: seksbomba “Słonecznego patrolu” Pamela Anderson i rockman Tommy Lee, jego penis stał się najczęściej oglądanym penisem w dotychczasowej historii świata. Przy okazji skandalu Pamela twierdziła, że jej kochanek ma na członku wytatuowane (w jednej linii): “Kocham Pamelę bardzo, bardzo mocno, jest cudowną żoną i uwielbiam jej towarzystwo”.

6) Gangster John Dillinger (1903-1934) okradł 24 banki, cztery posterunki policji, 2 razy uciekał z więzienia i zastrzelił co najmniej kilkanaście osób. Ale jak się wydaje, to nie przez te wyczyny przeszedł do historii i znalazł się w naszym zestawieniu.

Dillinger zginął w Chicago, zastrzelony w Biograph Theater. Poniższe informacje nie wiadomo czy są prawdziwe, ale skoro inni tak twierdzą…

Jego ciało leżało bez ruchu, a napełniony krwią penis sterczał, gdy policja robiła mu (pierwsze po śmierci) zdjęcia. Nie wiadomo ile czasu jego członek miał jeszcze erekcję, ale ciało wystawione na widok publiczny obejrzało 15 tysięcy ludzi.

John Dillinger penis ciekawostki o penisach penisy
Ciekawostki o penisach: Gangster John Dillinger zasłynął swym penisem dopiero po śmierci

7) Playboy Porfirio Rubiros miał wiele kochanek. Podobno były wśród nich m.in. Marilyn Monroe, Eva Perón, Zsa Zsa Gabor, Ava Gardner, Jayne Mansfield i Kim Novak. W czym tkwiła jego tajemna moc, przyciągająca kobiety? Jedna z żon zmierzyła jego przyrodzenie, o czym potem poinformowała świat. Otóż Rubiros miał w zwodzie 26-centymetrowego penisa, a w obwodzie miał 15 centymetrów.

Hollywood dowcipy humor kawały anegdoty Los Angeles aktorzy gwiazdy
Hollywood, dzielnica Los Angeles – słynny znak Hollywood

8) Hollywood w którym zawsze plotkowano, ma swoje gwiazdy – również jeśli chodzi o długość penisa. A może to tylko plotki, których nie należy traktować poważnie? Charlie Chaplin nazywał swojego penisa “ósmym cudem świata”. Podobno imponujące penisy mieli Frank Sinatra (jego lokaj twierdził, ze szyto mu na miarę majtki, aby wszystko się zmieściło i go nie uciskało) oraz aktorzy Forrest Tucker i Milton Berle.

Charlie Chaplin anegdoty ciekawostki cytaty życiorys Charles aktor aktorzy
Charlie Chaplin żartował, że jego penis, to ósmy cud świata

9) Muzyk Jimi Hendrix zrobił gipsowy odlew swego penisa w zwodzie. Jego gigant miał nieco ponad 30 centymetrów długości. O ile faktu wykonania odlewu obecnie nikt nie podważa, to rozmiar już tak.

Jimi Hendrix penis ciekawostki o penisach penisy
Jimi Hendrix robił odlew swego penisa

10) Pewien amerykański aktor (inicjały M.C. – nie będziemy tu go dołować) miał takiego członka, że jedna z jego kochanek nazwała go “malutki kutas”. Choć podejrzewamy, że raczej chciała go upokorzyć i zemścić się z jakiegoś powodu.

11) Na wielkość swego penisa publicznie narzekali piosenkarz Enrique Iglesias i amerykański satyryk Howard Stern. Niewykluczone, że chcieli w ten sposób zwrócić na siebie uwagę mediów. Każdy sposób jest dobry.

cesarz Napoleon Bonaparte penis
Medycy twierdzili, że Napoleon Bonaparte penisem raczej nie mógł się pochwalić. Ciekawostki o penisach

12) Medycy badający cesarza Napoleona Bonaparte twierdzili, że jego członek jest “nienaturalnie mały”. Warto dodać, że przez lata Napoleon przyjmował leki, które zatruwały jego organizm oraz powodowały zmiany w jego ciele – coś się powiększało, a coś innego (niestety) zmniejszało.

Na koniec: w świecie show biznesu, do tego w dobie internetu, wszystkie rzeczy można zmyślić lub ubarwić. Mamy jednak nadzieję, że powyższe informacje, powielane na różne sposoby, mają jednak sporo wspólnego z rzeczywistością.

Ciekawostki o penisach: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Pin-up girls
> Ciekawostki o piwie

morsowanie zalety zima kąpiel pływanie ciekawostki Poprzedni post Jak zostać morsem? Co należy wiedzieć o morsowaniu
dowcipy o pacjentach pacjent humor pacjenci kawały żarty Następny post Dowcipy o pacjentach