philips sprzęt golarki

Sprzęty Phillips – prezent dla niej i dla niego

Czas czytania:1 minut/y, 47 sekund/y

Philips

Święta Bożego Narodzenia, urodziny, rocznica ślubu – każdego roku pary mają wiele okazji, by obdarować drugą połówkę. Po kilku lub kilkunastu latach przychodzi czas, gdy partnerzy bądź małżonkowie bardziej doceniają praktyczne prezenty niż romantyczne podarki. Jakie sprzęty sprawią radość kobiecie lub mężczyźnie?

Z myślą o kobietach

Niektórzy obawiają się wręczać kobietom prezenty związane z gotowaniem i zajęciami kuchennymi. Jeżeli ma się pewność, że kobieta kocha gotować, piec lub robić domowe przetwory, sprzęt AGD z pewnością ją ucieszy. Funkcjonalny blender, robot kuchenny lub sokowirówka sprawią, że wypróbowanie nowych przepisów będzie łatwiejsze. Ponadto prace kuchenne będą zajmować mniej czasu, a elementy nowych sprzętów AGD szybko zostaną wyczyszczone w zmywarce.

Jeżeli chce się pomóc swojej ukochanej w dbaniu o urodę, dobrym pomysłem na prezent dla niej jest depilator, suszarka z jonizatorem, nowoczesna prostownica z regulacją temperatury lub elektryczna szczoteczka do oczyszczania skóry. Dzięki takim podarunkom, każda kobieta poczuje się piękna i atrakcyjna, a możliwość zadbania o urodę w domowym zaciszu pozwoli jej zrelaksować się, nawet gdy ma niewiele czasu dla siebie.

Philips z myślą o mężczyznach

Panowie uwielbiają elektroniczne gadżety, jednak w takim samym stopniu cieszą ich sprzęty pozwalające dbać o urodę. Mężczyźni doceniają przede wszystkim urządzenia, dzięki którym pielęgnują zarost. Trymery do brody, golarki do ciała oraz golarki elektryczne do twarzy  sprawiają, że utrzymywanie zarostu w nienagannym stanie oraz pielęgnowanie ciała zajmują panom mniej czasu. Dodatkowo praktyczne urządzenia pozwalają usuwać włoski z ciała zarówno na mokro, jak i na sucho. Bez obaw o jakiekolwiek podrażnienia lub skaleczenia skóry.

Ciekawym pomysłem na prezent dla mężczyzny są również akcesoria motoryzacyjne. Oświetlenie motocyklowe lub wideorejestratory jazdy zwiększają bezpieczeństwo kierowcy na drodze oraz dają wiele przyjemności z przemieszczania się ulubionym pojazdem. Ponadto, panów może ucieszyć nowoczesny ekspres do kawy, dzięki któremu przygotują wyśmienitą kawę nie tylko dla siebie, ale i dla swojej ukochanej. Ekspresy automatyczne i z filtrem, pozwalają przygotować nawet kilkanaście różnych rodzajów kawy, co sprawia, że każdego dnia można delektować się smakiem napoju, na jaki ma się aktualnie ochotę, bez konieczności kupowania go w kawiarni.

Dziękujemy za współpracę. Link Philips zdjęty 20 grudnia 2020. W przypadku chęci kontynuacji prosimy o kontakt.
https://www.p*ilips.pl/c-m-pe/twarz-golarki

tatuaż ciekawostki o tatuażach tatuaże tatuowanie tatoo Poprzedni post Tatuaż czy kariera?
jazz muzyka jazzowa Następny post Jazz – muzyka dla wymagających