Poznań karykaturzysta na wesele atrakcje weselne Wielkopolska

Karykaturzysta na wesele w Poznaniu i woj. wielkopolskie

Czas czytania:3 minut/y, 24 sekund/y

Poznań karykaturzysta na wesele

Karykatury na żywo podczas wesela czyli rysowanie gości weselnych wciąż jest w Poznaniu mało znaną atrakcją weselną. A szkoda, bo w innych częściach kraju (np. Mazowsze, Dolny Śląsk, woj. śląskie, Opolszczyzna, kujawsko-pomorskie) pary młode już przekonały się do tej atrakcji artystycznej. Szczególnie, gdy to atrakcja w najlepszym wykonaniu. Poznaj artystę nazywanego jednym z najszybszych karykaturzystów świata

Atrakcje na wesele w Poznaniu: znakomity karykaturzysta

Przeciętnej osobie z Poznania i Wielkopolski praca karykaturzysty kojarzy się ze sztuką uliczną. Z rysowaniem przechodniów i turystów na deptakach, w wakacje. Tymczasem jest też całkiem inny sposób pracy. To coś, co wykonują karykaturzyści eventowi. Są mobilni, bez problemu dojeżdżają na eventy firmowe i prywatne (np. na wesele w Poznaniu), gdzie czeka na nich praca. I rysują znacznie szybciej, niż karykaturzyści uliczni. Trzeba też wiedzieć, że jest to niesłychanie rzadki zawód.

Karykatury na żywo podczas imprezy w Poznaniu? Płacisz raz, a otrzymujesz kilka atrakcji weselnych na raz. Świetna zabawa i mnóstwo śmiechu podczas pozowania i bezpośredni kontakt z artystą. Do tego niezwykła pamiątka z wesela, którą można pochwalić się innym, powiesić w ramce i na zawsze zapamiętać gdzie i w jakich okolicznościach ten dowcipny portret powstał.

Jeśli masz dużo czasu, możesz próbować na chybił-trafił znaleźć przypadkowego artystę, który uświetni twoje wesele w Poznaniu. Możesz też od razu skontaktować się z karykaturzystą eventowym, którego rysunki znasz z ogólnopolskiej prasy i programów telewizyjnych. I który rysuje nieprawdopodobnie szybko.

100 karykatur w 4 godziny? To przecież niemożliwe! Faktycznie, chyba że zaprosisz na swoje wesele w Poznaniu lub innym miejscu woj. wielkopolskiego wyjątkowego karykaturzystę – Szczepana Sadurskiego.

Poznań karykaturzysta na wesele atrakcje weselne Wielkopolska
Poznań karykaturzysta na wesele – błyskawicznie wykonana karykatura

Najszybszy karykaturzysta jako atrakcja weselna w Poznaniu i na Wielkopolsce

Podobają cię się efektowne (a więc pracochłonne) karykatury, które gdzieś widziałeś w Internecie? Zapomnij o tym – nikt na weselu w Poznaniu nie będzie pozował karykaturzyście przez godzinę albo dłużej! Atrakcje weselne są po to, aby mogli z nich skorzystać wszyscy, a nie tylko wybrane osoby.

Karykatury na żywo mają być dodatkiem, a nie czymś, co zdominuje wesele. Daj możliwość skorzystania z talentu artysty nie garstce gości, lecz wszystkim gościom twojego wesela na Wielkopolsce. A to oznacza, że wykonawca nie może być przypadkową osobą.

Znany z mediów karykaturzysta Sadurski, to ogromne doświadczenie, talent, a także szybkość rysowania. Rysował na imprezach w Nowym Jorku, Australii, w krajach Europy i ponad pół tys. imprez w Polsce. Martwisz się, że jest poza finansowym zasięgiem organizatorów wesel w Poznaniu? Gdyby tak było, co kilka dni nie byłby zapraszany na imprezy. Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź, Rzeszów, Śląsk, Mazury… Najszybszy karykaturzysta jest tam, gdzie organizatorzy wesela chcą dać swym gościom jak najwięcej uśmiechu i jak najlepszą atrakcję.

Poznań karykaturzysta na wesele atrakcje weselne Wielkopolska
Wielkopolska i Poznań karykaturzysta na wesele – kilka przykładów

Poznań karykaturzysta na wesele – ile kosztuje, jak zamówić usługę

Aby szybko otrzymać wycenę oraz informację o dostępności terminu, w e-mailu [karykatury@onet.pl] podaj odpowiedzi na poniższe pytania:Data imprezy.

1. Miejscowość.
2. Orientacyjna liczba gości.
3. Telefon do siebie.
4. Inne informacje, które wstępnie uznasz za istotne.

Kiedy zwrócić się z zapytaniem? Im szybciej tym lepiej. Podobnych imprez tego samego dnia w całej Polsce odbywa się więcej. Może nie tylko ty wpadłeś na pomysł, żeby zaprosić najszybszego karykaturzystę, który uświetni twoje wesele w Poznaniu lub innym miejscu woj. wielkopolskiego.

karykatury Sanatorium Miłości TVP karykaturzysta Szczepan Sadurski
Niedawno oglądaliśmy, jak Sadurski uczył rysować karykatury uczestników znanego programu Sanatorium Miłości

To nie tylko atrakcja weselna w Poznaniu i na Wielkopolsce

Napisaliśmy tu o karykaturach jako atrakcji weselnej w Poznaniu, jednak karykatury na żywo w wykonaniu najszybszego karykaturzysty, to także atrakcje na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe (szczególnie, jeśli gości jest od kilkudziesięciu wzwyż). Sadurski zapraszany jest na imprezy targowe (Targi Poznańskie), konferencje i szkolenia. Okazją do zaproszenia tego znakomitego karykaturzysty są: jubileusz firmy, Wigilia firmowa, spotkanie integracyjne, piknik, imprezy promocyjne, i tak dalej. Nic dziwnego, ze Sadurski często odwiedza Poznań i Wielkopolskę – samochodem lub pociągiem.

Polacy kochają widok dowcipnych karykatur (wesołych portretów), szczególnie jeśli zostały wykonane przez mistrza kreski. I gdy nie muszą długo pozować, w oczekiwaniu na efekt. Jeśli uznasz, że to faktycznie atrakcja – praw radość gościom swojego wesela.

Więcej informacji: karykatury.com

Poznań karykaturzysta na wesele: (c) Sadurski.com

miasta hazardu ciekawostki hazard Los Angeles Poprzedni post 10 największych miast hazardowych na świecie
Urząd Miasta-ratusz w Zbąszynku woj. lubuskie Następny post Zbąszynek – niesamowite ciekawostki i fakty