Wózki spacerowe Espiro z łatwym systemem składania

spacerówka wózek spacerowy dla dziecka

Dobrze dobrana spacerówka bez wątpienia może sporo ułatwić w codziennym życiu każdego rodzica, marka Espiro wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów zaproponowała komfortowe i funkcjonalne modele z szybkim systemem składania. Jakie zalety posiada wózek spacerowy Espiro?

Wózek lekki, zapewniający komfortową podróż zarówno dziecku jak i rodzicom, niewielkie rozmiary umożliwiające podróż na przykład samolotem, regulowane siedzisko oraz inne przydatne opcje sprawiają, że wózek spacerowy Espiro stał się poważnym konkurentem na rynku.

Spacerówka Espiro to nowoczesne rozwiązania

Wózek spacerowy marki Espiro posiada zamontowane amortyzatory umożliwiające jazdę nawet w trudniejszym terenie. Niezależnie od pory roku, czy też pogody modele tej marki świetnie będą się sprawdzać. Dodatkowym atutem są wygodne siedzisko, rozkładana, bardzo głęboka budka z zastosowaną powłoką UV50, rewelacyjny system szybkiego składania za pomocą jednej ręki. Niezależnie od tego czy wolisz spacery po parkowych, asfaltowych alejach, czy w bardziej naturalnym terenie takim jak leśne ścieżki, spacerówka Espiro sprawi, że każda z tych tras będzie wielką przyjemnością dla rodzica i dziecka.

Dla klientów poszukujących jak najlepszego rozwiązania ważne są zarówno komfort jak i bezpieczeństwo, co wózki Espiro z pewnością mogą zagwarantować.

Wózek spacerowy Espiro i jego multi-funkcjonalność

W używaniu spacerówek niezwykle ważnym jest aby prócz wygody spełniały także dodatkowe funkcje ułatwiające codzienne poruszanie się z dzieckiem. Skrętne koła, jakie posiada każda spacerówka Espiro, są odporne na uszkodzenia, dlatego można z powodzeniem używać wózka nawet w trudnym terenie. Firma dała możliwość dobrania odpowiedniego rodzaju kół do podłoża, na którym wózek będzie jeździł. Zdecydowana większość modeli zaproponowana przez markę posiada koła piankowe, jednak są tez takie, które mają w sobie pompowaną dętkę.

Siedzisko jakie posiada spacerówka Espiro może zostać rozłożone, aż do pozycji leżącej, co zapewnia spokojny i komfortowy sen dla dziecka podczas spacerów. Kolejnym atutem jest waga wózka. Modele tej marki są niezwykle lekkie co sprawia, że spacerówka Espiro staje się doskonałym rozwiązaniem dla rodziców często podróżujących z dzieckiem. Również system szybkiego składania oraz kompaktowy rozmiar nie pozostają tu bez znaczenia. Wózek spacerowy Espiro należy do tych, które zajmują bardzo mało miejsca i osiągają kompaktowe rozmiary w błyskawicznym tempie za pomocą ruchu jednej ręki. Co również istotne system szybkiego składania, jaki posiada spacerówka Espiro działa bez konieczności demontażu jakichkolwiek elementów.

Spacerówka Espiro to bezpieczeństwo dla dziecka

Mocny hamulec jaki zastosowano w tych modelach może być ręczny lub nożny zależnie od tego na jaki ostatecznie model rodzice się zdecydują. Nie ulega jednak wątpliwości, że oba rozwiązania powodują skuteczne zablokowanie kół i zabezpieczają wózek przed samoistnym stoczeniem się na pochyłym terenie. Dzięki regulowanej rączce spacerówka Espiro prowadzi się stabilnie i pomaga w manewrowaniu wózkiem.

Kolejnym ważnym atrybutem jaki zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla dziecka jest powłoka UV50 jaką pokryta jest budka. Dziecko podczas spaceru w upalne dni chronione jest przed nadmiernym i szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Warto jest zapytać u dystrybutora bądź przed zakupem sprawdzić parametry, ponieważ nie wszystkie modele Espiro posiadają jaką opcję. Kolejna funkcją o jakiej warto wspomnieć jest regulowany podnóżek, który dostosować można pod wzrost dziecka, dzięki czemu będzie siedzieć stabilnie i wygodnie w szerokim siedzisku. 

Wybierając wózek warto od razu zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria takie jak torba do wózka lub organizer, folia przeciwdeszczowa lub w przypadku modeli 2w1 śpiworek do wózka

Wózek spacerowy Espiro – dlaczego warto go wybrać?

Spacerówka Espiro jest lekka, poręczna i świetnie sprawdzi się zarówno podczas zakupów w miejskiej dżungli jak i na polnych ścieżkach podczas relaksujących spacerów. Będzie także doskonałym rozwiązaniem dla osób często podróżujących z dzieckiem. Wielozadaniowość i bogactwo opcji jakie oferuje marka Espiro sprawia, że każdy znajdzie wózek spacerowy dostosowany do swoich potrzeb.