W trumnie jesteś jak żywy

trumna pogrzeb trumny zakład pogrzebowy reklama

Zakład pogrzebowy i trumny

„W naszych trumnach wyglądasz jak żywy” – dotychczas to żartobliwe hasło można było znaleźć tylko w dowcipie. Obecnie bardzo podobne hasło reklamuje… jednego z producentów trumien w Polsce

Dobra reklama aby przyciągać klientów, powinna być oryginalna. Dobrze, jeśli przy okazji jest też żartobliwa, bo to klienci lubią. Te marketingowe uwagi wziął sobie do serca właściciel pewnej firmy produkującej trumny w Wągrowcu (woj. wielkopolskie). Hasło reklamowe tej firmy brzmi: „W naszej trumnie czujesz się jak żywy”. Umieszczono je na firmowej ciężarówce, która rozwozi do odbiorców wyprodukowany przez siebie towar.

Właściciel firmy nie przejmuje się zbytnio uwagami osób, których widok reklamowego hasła zmroził krew w żyłach. Hasłem zbulwersowane są także osoby duchowne oraz osoby, które niedawno pochowały kogoś z bliskiej rodziny. Niektórych potencjalnych klientów firmy z Wągrowca hasło skutecznie odstrasza od współpracy biznesowej.

Przypadek tej niecodziennej reklamy w Polsce budzi co najmniej zdziwienie, ale daleko nam jeszcze do Włoch. Tam producenci trumien wydają kalendarze w nagimi panienkami, pozującymi na tle lśniących trumien.

Na koniec pytanie retoryczne: czy żartobliwe hasło jest w stanie przyciągnąć zainteresowanie nieboszczyków i spowoduje, że zapragną mieć trumnę zakładu z Wągrowca?

Zakład pogrzebowy – informacja na: (c) Sadurski.com od września 2008

Zobacz też:
> Cmentarze ciekawostki
> Zombie ciekawostki