Super atrakcja na firmowy event w Uniejowie

Uniejów atrakcje na event wesele imprezy firmowe

Uniejów atrakcje na event

Wśród miejscowości, które ostatnio cieszą się popularnością wśród turystów spragnionych wypoczynku oraz firm eventowych organizujących eventy, jest Uniejów. To malowniczo położona miejscowość w województwie łódzkim, w której mieszka 3 tys. ludzi. Jest tu zamek położony w starym parku, Termy Uniejów czyli baseny z wodą geotermalną. Uniejów, to także miejsca do spacerów, nawet piaszczysta plaża nad rzeką Wartą. I oczywiście też baza hotelowa oraz infrastruktura turystyczna. Wszystko to skupione jest w niedużej odległości, co jest dodatkowym atutem.

Nie należy się dziwić, że firmy planujące firmowy event w Uniejowie oraz firmy specjalizujące się w organizowaniu eventów, odkryły tę miejscowość.

Jakie atrakcje są dostępne dla tych, którzy planują imprezę integracyjną w Uniejowie lub inne spotkanie firmowe o charakterze rozrywkowo-wypoczynkowym? W tej sprawie organizatorzy eventów coraz częściej zwracają się z zapytaniem o możliwość współpracy do artysty eventowego, nazywanego jednym z najszybszych karykaturzystów świata.

Uniejów atrakcje na event wesele imprezy firmowe
Uniejów w woj. łódzkim, to miłe miejsce na spędzenie czasu wolnego oraz na wyjazd firmowy

Atrakcje eventowe w Uniejowie: najszybszy karykaturzysta

Znany karykaturzysta Szczepan Sadurski, bo o nim mowa, co jakiś czas odwiedza Uniejów zawodowo. Tworzy karykatury na żywo, z czego słynie nie tylko w Polsce. W ostatnich latach uświetnił pół tysiąca imprez w wielu miastach i miejscowościach kraju. Także w Uniejowie, Łodzi i woj. łódzkim. Dlaczego firmy organizujące event w Uniejowie kontaktują się właśnie z Sadurskim?

Kreska tego karykaturzysty i rysownika prasowego oraz podpis SADURSKI, którym sygnuje każde swoje dzieło, jest znana Polakom od lat. Jego rysunki drukuje prasa, Sadurski ilustruje książki (a nawet podręczniki szkolne), występuje w programach telewizyjnych (ostatnio w „Sanatorium Miłości”). O jego pracy i sukcesach z łatwością sam znajdziesz wiele informacji w sieci. Właśnie powstaje o nim film dokumentalny, więc firmy i osoby które chcą go poznać i zaprosić na firmowy event (na przykład w Uniejowie i woj. łódzkim) wszystkie informacje na temat Sadurskiego będą miały w jednym miejscu.

Uniejów atrakcje na event wesele imprezy firmowe w Uniejowie
Uniejów atrakcje na event? Błyskawicznie rysowane karykatury

Dlaczego karykatury na żywo w Uniejowie?

Wesołe portrety czyli karykatury tworzone na oczach widzów podczas eventów firmowych i prywatnych (np. wesela) są znakomitym uzupełnieniem imprezy, która ma przynieść uczestnikom rozrywkę, radości uśmiech. W tym przypadku, to także możliwość uzyskania namacalnej pamiątki, która zawsze będzie się kojarzyła z miejscem i okolicznościami, w jakich powstała.

W przypadku działań artystycznych, a już na pewno tworzenia wizerunków gości eventu, talent i nazwisko autora są najważniejsze. Osoby rysowane natychmiast rozpoznają, czy wykonawcą karykatur jest fachowiec. Szalenie ważną rzeczą jest nie tylko talent, ale też doświadczenie karykaturzysty eventowego i po prostu szybkość rysowania. Jeden artysta w godzinę narysuje 3-4, może nawet 6 karykatur, tymczasem Sadurski w godzinę tworzy 20, a nawet więcej wesołych portretów i pod każdym będzie jego nazwisko. Można nie wierzyć w taką wydajność i pewnie wielu organizatorów eventów w to nie wierzyło, dopóki nie zobaczyło na własne oczy tego znakomitego karykaturzysty podczas pracy.

Uniejów atrakcje na event wesele imprezy firmowe w Uniejowie
Uniejów atrakcje na event: najszybszy karykaturzysta

Jak zaprosić karykaturzystę na event w Uniejowie?

Najważniejsza jest dostępność terminu, który cię interesuje. Z zapytaniem lepiej nie zwlekać, gdyż coraz częściej osoby z firm eventowych planujących imprezę firmową w Uniejowie (i nie tylko) mogą mieć z tym problem. W Polsce tego samego dnia organizowane są różne uroczystości, (najwięcej w weekendy) i lepiej nie liczyć na to, że tylko TY wpadłeś na pomysł, aby zaprosić na event najszybszego karykaturzystę.

Jakie informacje podać w e-mailu?

1) Data
2) Miejscowość (np. Uniejów)
3) Planowana liczba gości
4) Inne informacje które uznasz za stosowne oraz namiary kontaktowe do siebie.

Zapytanie prześlij na: sadurski@onet.pl

Jeśli termin będzie jeszcze wolny, a szczegóły dograne – twój event w Uniejowie uświetni znakomity artysta eventowy.

Uniejów atrakcje na event: (c) Sadurski.com

Wybrane hotele w Uniejowie

Termy Uniejów,
Hotel Uniejów,
Hotel Termalny,
Kasztel Uniejów,
Lawendowe Termy,
Hotel Browar Wiatr.

Jeśli planujesz wesele w Uniejowie lub inną wyjątkową uroczystość i poszukujesz niezwykłej atrakcji, zapraszamy do kontaktu.

> Karykatury.com