Obóz dla dziewczyn – co to takiego?

obóz dla dziewczyn girls camp wakacje

Girls Camp to super pomysł na spędzenie wakacji. Na obóz dla dziewczyn mogą się już zapisać dziewczynki w wieku nawet sześciu lat. Na takich wyjazdach nie brakuje typowych dziewczyńskich atrakcji. Program obozów dla dziewczyn zawiera często zajęcia artystyczno – plastyczne, modowe, makijażowe oraz te typowo babskie – chilloutowe pogawędki. Na obozach dla dziewczyn jest także oczywiście dużo słońca i zajęć na powietrzu – no i są wakacyjne, hawajskie imprezki 🙂 Na obozie dla dziewczyn nie ma po prostu nudy, bo dziewczyny interesują się wszystkim – a zajęcia dla nich muszą być wszechstronne!

Czy moja córka jest gotowa na obóz dla dziewczyn?

Girls camp to świetny pomysł na pierwszy wyjazd na kolonie. Dziewczynki przebywają z koleżankami w podobnym wieku, co sprawia, że szybciej się klimatyzują. Ponadto osoby prowadzące zajęcia to młode wychowawczynie, które mają w sobie mnóstwo pozytywnej energii, są empatyczne, wykwalifikowane i służą pomocą 24 godziny na dobę. Mają doskonały kontakt z  dziewczynkami. Większość organizatorów obozów dla dziewczyn przygotowuje dziewczęce oferty już od jesieni – a więc rezerwować można praktycznie przez cały rok.

Obóz dla dziewczyn tych troszkę starszych

Oczywiście organizatorzy obozów posiadają także oferty dla starszych dziewczyn. Na Girls Campach dla młodzieży również nie ma czasu na nudę. W ofertach dominują zajęcia plastyczne i kreatywne. Dziewczyny potrafią zrobić prawdziwe arcydzieła. Taki obóz dla dziewczyn cieszy się bardzo dużą popularnością. Są jego warianty plastyczne, survivalowe, a także imprezowe czy konne.

Odpowiednia lokalizacja dla obozu dla dziewczyn

Obóz dla dziewczyn (https://www.kogis.pl/obozy) zarówno dla tych młodszych jak i tych starszych, organizowany jest w różnych regionach Polski. Najlepsze obozy dziewczęce to chyba jednak te, które odbywają się nad morzem. Bo przecież nie ma nic lepszego jak plaża, słońce i polskie morze. Tu jest niebiański piasek, lekki, nagrzany, prawdziwe SPA dla ciała i duszy! Już samo miejsce zachęca do wszelakich aktywności.

Program na obozie dla dziewczyn nie jest zbyt nudny?

W programie obozu dla dziewczyn znajdują się głównie zajęcia typowe dla dziewczyn. Jest dużo warsztatów kreatywnych, modowych, plastycznych. Dziewczyny jednak potrzebują też dużo ruchu i aktywności fizycznej. Dlatego też na dziewczęcych obozach nie brakuje rozgrywek z siatkówki plażowej i koszykówki. Świetną zabawą, którą wiele biur posiada w programie jest wodna baloniada. Dziewczyny uwielbiają wodne szaleństwa.  W programie obozu dla dziewczyn można znaleźć wiele równie ciekawych zabaw takich jak: mega twister, budowle z rurek bamp, rzep cup, chodzenie po wodzie, deski SUP czy wakeboard. Ponadto organizatorzy biur turystycznych nie spoczywają na laurach. Obserwują i co roku dokonują zmian w programach obozów dla dziewczyn – paintball, tradycyjny i laserowy, czy wspinaczka to tylko niektóre z  nowych elementów tych ofert. Organizatorzy są zawsze na bieżąco z zabawami i atrakcjami, dlatego nie brakuje też wyjść do parków rozrywki, ciekawych wycieczek czy gier terenowych. Moda tak szybko się zmienia, więc organizatorzy obozu dla dziewczyn mają dużo pracy – wymagania dzieci i rodziców rosną z roku na rok, trendy też są coraz to inne. Dlatego te obozy są tak ciekawe, bo idą z duchem czasu.

Obóz dla dziewczyn jest zdecydowanie polecany przez biura turystyczne dla wszystkich dziewczynek od 6 do 16 lat. Zwykle tworzone są dwie lub trzy grupy wiekowe. Taki obóz to świetna przygoda oraz szansa na zdobycie nowych znajomości, które potrafią trwać całe lata. Warto zapisać się na obóz dla dziewczyn i przekonać się na własnej skórze, że nie ma lepszego wyjazdu. Do zobaczenia latem i zimą!