Nowe opinie o Twoim sklepie budują wiarygodność marki

sklep opinie o sklepie

Pozyskiwanie pozytywnych opinii na temat Twojego sklepu buduje sieć społeczeństwa, która przyciąga kolejnych potencjalnych klientów. Jak sprawić, aby na portalach opiniotwórczych pojawiają się jeszcze więcej pozytywnych ocen na temat Twojego przedsiębiorstwa lub marki? Sprawdź, na jakie rozwiązanie wpadli twórcy Rating Captain.

Poznaj opinie swoich klientów i przekuj je w zyski

Życzliwe opinie klientów nie tylko podbudowują morale przedstawicieli marki, ale również sprawiają, że firma staje się bardziej rozpoznawalna a potencjalni odbiorcy chętniej sięgają po jej produkty. Dlaczego? Ufamy innym użytkownikom i, mimo że częściej wierzymy negatywnym ocenom, to duża liczba dobrego odzewu ma również wpływ na nasze decyzje zakupowe.

Specjaliści z Rating Captain postanowili wykorzystać ten fakt i stworzyli narzędzie, które pozwala na pozyskiwanie opinii na temat działalności marek. Jak to działa? Klient, który właśnie zrealizował zakup za pośrednictwem Twojej strony jest pytany o swoje doświadczenia, które mogą być związane z różnymi etapami transakcji. Jeśli wszystko przebiegło w sposób zgodny z założeniami i oczekiwaniami i odbiorca może wskazać, że jest zadowolony z zakupów online, zostaje przekierowany do wybranego serwisu opiniotwórczego, takiego jak Google czy Opinie.pl i konta marki. Tam wystawia swoją ocenę i pozostawia po sobie dobry ślad, który widzą inni użytkownicy Internetu.

Scenariusz działania aplikacji zakłada również inne rozwiązanie, mianowicie takie, zgodnie z którym użytkownik nie jest zadowolony i nie może wydać dobrej opinii. W takim wypadku przedstawiciele marki mogą przejąć kontakt i zapytać, co poszło nie tak, przeprosić i doprowadzić do tego, że mimo wszystko dana osoba ponownie skorzysta z usług sklepu internetowego i zechce tym razem wystawić dobrą opinię.

sklep opinie o sklepie
Podgląd panelu aplikacji

Obsługa na najwyższym poziomie

Zaufane opinie prowadzą do pozyskania nowych klientów. Narzędzie, które stworzyli przedstawiciele Rating Captain to rozwiązanie, które ma szereg dobrych cech, Jakich? To nie tylko zdobywanie nowych głosów przemawiających za skorzystaniem z usług danego sklepu. To również możliwość pokazania, jakim zaufaniem darzą markę inni użytkownicy.

Nowe opinie działają jak reakcja łańcuchowa. Każdy konsument zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest w całym procesie zakupowym obsługa, jaką nabywcom usług oferują przedstawiciele danego sklepu. Rozwiązanie, jakie proponuje Rating Captain opiera się w mocnym stopniu właśnie na budowaniu świadomości marki. Nie ma wątpliwości co do tego, jak ważne w całym tym procesie jest powołanie na opinie innych odbiorców.

Popraw swój wizerunek w sieci

Narzędzie Rating Captain jest nie tylko dla tych, którzy posiadają zbyt mało opinii na portalach internetowych, ale również dla tych marek, które mają zbyt duża liczbę negatywnych komentarzy na temat świadczonych przez siebie usług czy sprzedawanych produktów. Korzystając z narzędzia, możesz znacznie poprawić swój wizerunek w sieci i kontrolować zachowanie odbiorców, którzy planują wystawić swoją opinię. To również możliwość uzyskania feedbacku na temat tego, jak działa Twoja usługa, jakie są jej mocne i słabe strony.

Chcesz powiększyć grono swoich stałych odbiorców produktów i usług? Potrzebujesz opinii, które pozwolą Ci zbudować sieć zadowolonych konsumentów? Skorzystaj z oferty Rating Captain. Zapytaj specjalistów o ofertę i wskaż, na jakim portalu opiniotwórczym najbardziej Ci zależy. Zgromadź najlepsze oceny swojej usługi i produktów w jednym miejscu.