Czym powinien wyróżniać się prezent na 18?

prezent na osiemnastkę prezenty

Wybierasz się na 18 urodziny do przyjaciółki lub kolegi? A może Twoja pociecha wkracza w dorosłe życie? Niezależnie od tego, dla kogo poszukujesz idealnego prezentu na 18 urodziny, wiedz, że musi on spełnić kilka kryteriów. Jakie prezenty na 18 są teraz modne? Książka, zegarek a może emocjonujący skok na bungee lub wyjście do SPA? Bez względu na wybór, prezent powinien być niezapomniany. Czym jeszcze powinien wyróżniać się prezent na 18? Na te i inne pytania dotyczące wyboru osiemnastkowego prezentu zajdziesz w tym artykule.

Jakie prezenty na 18 są modne? 

Dzisiejsze prezenty na 18 powinny przede wszystkim wywoływać niezapomniane emocje. Znajomi też chętnie chwalą się prezentami i porównują, co dostali inni rówieśnicy. Zegarek, rower czy pieniądze już nie cieszą tak jak dawniej. Teraz ważniejsze są prezenty z efektem zaskoczenia, takie które pozwolą spełnić marzenia. Do takich prezentów należą 18stkowe przeżycia, które znajdziesz w Prezentmarzeń. Takie prezenty jak skok ze spadochronem, lot motoparalotnią czy wycieczka do Czarnobyla zostaną niezapomniane i będą godne pozazdroszczenia.

Słyszałeś o skoku na bungee, ale nie wiesz, czy osoba, którą chcesz obdarować odważy się na skok? Oczywiście, łatwiej wybrać prezent komuś, kogo bardzo dobrze znamy, jednak to nie jest problemem. Bowiem w ofercie sklepu Prezentmarzeń znajdziesz także gotowe zestawy prezentowe, które wybór pozostawiają obdarowanym. To szczególna forma prezentu, która dodatkowo podkreśla, że dajemy możliwość podjęcia decyzji według własnego uznania. Jak wiadomo 18 urodziny kojarzą się przede wszystkim ze wkroczeniem w dorosłe życie, które będzie wiązało się z podejmowaniem różnych decyzji, a ta o wyborze przeżycia z pewnością będą jedną z najprzyjemniejszych.

Wiele osób ceni sobie proste rozwiązania, jednak warto mieć na uwadze, że prezent na 18 urodziny powinien wyróżniać się pomysłowością. Zatem dobrym rozwiązaniem będą też karty podarunkowe, które efektownie zastąpią tradycyjną kopertę z pieniędzmi. 

Co kupić na 18 koledze?

Chociaż nie ma reguły, to zazwyczaj panowie chętniej realizują aktywne i ekstremalne atrakcje. Do takich należą m.in. dream jump, ekstremalne strzelanie lub prezenty motoryzacyjne. Kilka lub kilkanaście tygodni przed ukończeniem 18 lat bardzo wiele osób zaczyna uczęszczać na kurs prawa jazdy. Biorąc pod uwagę fakt, że prezenty dostępne w serwisie Prezentmarzeń ważne są cały rok, warto rozważyć zakup prezentu z kategorii Za kierownicą. Prezent w postaci vouchera na jazdę Ferrari albo Lamborghini zmotywuje do zdania egzaminu w pierwszym terminie, a jego realizacja będzie pamiątką na długo.

Wśród modnych prezentów na 18 urodziny dla niego znajdziesz także lot w tunelu aerodynamicznym, który jest tańszą alternatywą dla skoku ze spadochronem. Podczas lotu w aerotunelu młody mężczyzna poczuje, czym jest swobodne spadanie, zupełnie jakby był kilka tysięcy metrów nad ziemią podczas skoku tandemowego.

Jaki prezent na 18 wybrać dla koleżanki?

Dla wielu młodych dziewcząt 18 urodziny to czas wkroczenia nie tylko w dorosłe życie, ale i czas wielu przemian. To motywacja, aby spróbować czegoś nowego, odkryć siebie i swoje powołanie. Z tego powodu warto podarować koleżance z okazji 18 urodzin prezent kreatywny. Do tego typu prezentów zaliczymy m.in. naukę makijażu, która pozwoli doskonalić posiadane umiejętności lub zakupy ze stylistą, które będą niezapomnianym spotkaniem. Co więcej, tego typu pomysły na osiemnastkowy prezent wpłyną pozytywnie na pewność siebie i pomogą w wyrażaniu swojego stylu. A co kupić odważnej i zwariowanej koleżance na 18 urodziny? Zabawnym prezentem będzie zmysłowa sesja kobieca lub indywidualny kurs modelingu. A może Twoja koleżanka odnajdzie się w nowej roli i znajdzie nową pasję?

Pomysłów na niespodziankę z okazji 18 urodzin w Prezentmarzeń jest naprawdę mnóstwo. Te, które przedstawiliśmy to zaledwie namiastka tego, co możesz podarować wchodzącej w dorosłe życie kobiecie lub młodemu mężczyźnie.