Stół drewniany – uniwersalność i piękno na lata

stół drewniany stoły dębowe

Stół drewniany do domu to idealne wręcz rozwiązanie. Drewniany stół należy do najważniejszych mebli naszego mieszkania. Jest piękny i funkcjonalny, pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Nie ważne w jakim stylu urządzony jest nasz dom, wybór mebli, jakim są stoły drewniane zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Czy stół rozkładany to najlepsza opcja? Dlaczego stół drewniany rozkładany jest tak lubiony? Jakie rodzaje stołów mamy do dyspozycji?

Nudne drewno?

Wprowadzając się do nowego miejsca, pragniemy urządzić je po swojemu i kupujemy meble, takie jak stół, krzesła, kredens, łóżko, regały – takie, które spełnią nasze oczekiwania. W sklepach meblowych znajdziemy różnorodne modele stołów, jednak to wciąż drewniane stoły cieszą cię największym zaufaniem. Stoły dębowe, orzechowe czy bukowe? Stoły kuchenne mogą być wykonane z różnych materiałów. Mebel do jadalni czy umiejscowiony w salonie może być wykonany z plastycznego, łatwo poddającego się obróbce buku, można wybrać ponadczasowy, trwały dąb, znajdziemy też jasny i delikatny jesion, ciemny, ekskluzywny orzech lub plastyczną sosnę.

Choć materiał wykonania może się różnić, to jednak stoły wykonane z litego drewna w przestrzeni kuchni lub też stoliki kawowe do salonu, z pewnością zachwycą waszych gości. Lite drewno to surowiec, który w przekroju posiada tylko czyste drewno, bez innych dodatków tj. płyty wiórowe. Najbardziej popularne stoły dębowe sprawdzą się do każdego pomieszczenia. Możemy wybrać te rozkładane i nierozkładane. Kształt blatu może być prostokątny lub też okrągły. Niezależnie od dostępnych opcji – drewno zawsze będzie pasować.

Stoły drewniane i ich zalety

Niewątpliwą zaletą drewnianych mebli jest to, że stanowią one funkcjonalny mebel o prostej konstrukcji, który sprawdzi się zarówno w małych wnętrzach, jak i dużych pomieszczeniach. Jego solidna konstrukcja zapewnia jakość i trwałość na długie lata, co stanowi o wysokich walorach praktycznych tychże mebli. Niezależnie od tego, czy stoły mają możliwość rozłożenia czy nie, zawsze pozostają solidne i proste. Drewniane stoły należą również do mebli eleganckich, a dzięki temu, że obecnie mogą się charakteryzować także nietuzinkowym designem – zawsze będą stylowe.

Meble Zych dla Ciebie

Wybierając Meble Zych mogą być Państwo pewni, że zakupią stoły drewniane odpowiadające Państwa potrzebom. W naszej ofercie są produkty z litego drewna na najwyższym poziomie. Na naszych dębowych stołach, pokrytych farbą wodną, ujrzysz dostojne słoje, świadczące o dostojności drewna. Oferujemy stoły do każdego pomieszczenia, wykonane z dębu i sosny, pasujące do każdego stylu wnętrza – od rustykalnego do prowansalskiego. Odwiedzając nasz salon firmowy lub sklep internetowy znajdą Państwo szeroką game produktów rozkładanych i nierozkładanych do każdego pomieszczenia. Z pewnością wybór mebli drewnianych to jeden z najlepszych wyborów. Drewniane stoły urzekają swoim pięknem, funkcjonalnością i trwałością. Są również niezwykle uniwersalne.