Darmowe kryptowaluty?

darmowe kryptowaluty

Czy możliwe jest zdobycie darmowej kryptowaluty zupełnie za darmo? Tak! Wystarczy poświęcić jednak chwilę swojego czasu.

Niektóre osoby poświęcają czas na analizowaniu notowań rynkowych dotyczących kryptowalut w międzyczasie korzystając z możliwości podwajania swojego zysku dzięki darmowym kryptowalutom w ten sposób powiększając swój zasób w portfelu wirtualnym. Za takie dodatkowe działanie uznać można korzystanie z airdropów, które systematycznie zyskują na popularności.

Istnieje kilka możliwości zdobycia darmowych kryptowalut, jednak należy liczyć się z tym, że ich zdobycie z pewnością nie będzie łatwe ze względu na dużą konkurencję wśród użytkowników. 

Jak zdobyć darmowe kryptowaluty?

Jedną z możliwości uzyskania darmowych kryptowalut są airdropy, które umożliwiają bez angażowania własnych środków pieniężnych zdobyć kryptowaluty po wykonaniu określonych czynności. Warto dodać, że jest to jeden ze sposobów, który jest po prostu zwyczajną kampanią marketingową, której jednym z celów jest przyciągnąć grono osób do organizowanej akcji. 

Warto jednak wspomnieć o ryzyku. Airdropy są bardzo podatne na oszustów, którzy rzekomo mogą sugerować udostępnienie klucza prywatnego portfela właściciela. Trzeba uważać na tego typu manipulacje, ponieważ klucz prywatny powinien być dostępny tylko dla nas i w żaden sposób nie powinien być udostępniany osobom trzecim. Ponadto, spotykanym często oszustwem jest wyłudzanie kryptowalut, które sugerują transfer określonej kwoty w celu zwrócenia w przypadku spełnienia określonych czynności.

Airdrop kryptowaluty

Czym tak naprawdę jest airdrop? Spotykając się z takim pojęciem, znajdujemy informację o darmowych kryptowalutach, jednak wielu zastanawia się, czym tak naprawdę on jest i jak on działa?

Airdrop jest opracowanym projektem, który dysponuje tokenami i kryptowalutami. Ich działanie polega na angażowanie użytkowników w dokonywanie wyznaczonych zadań zgodnie z określonymi wytycznymi w projekcie. Takie czynności mogą dotyczyć przykładowo udostępniania relacji czy postów, uczestnictwa w konkursach organizowanych przez określone podmioty, zarejestrowania się, obserwowanie profilu na tweeterze/facebooku czy nawet subskrypcja na youtube. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że aby zdobyć większą sumę musielibyśmy się natrudzić. Ich wartość może nie przekraczać nawet 30$, jednak w miarę systematyczności jesteśmy w stanie uzbierać zadowalającą nas wartość. Po spełnieniu wszystkich przesłanek, użytkownik może liczyć na darmowe kryptowaluty. Jednak przeważnie airdropy funkcjonują w oparciu o jakąś ideę i cel, który został utworzony w celach kampanii. 

Darmowe kryptowaluty na rejestrację

Jak już wspomniano, darmowe kryptowaluty można zdobyć dzięki aidropom, które oferują np. darmowe waluty w zamian wykonanie określonych czynności, np. za rejestrację. Tak też tego typu akcje, które wskazują nam określoną czynność do wykonania służy w celu promocji danej firmy głównie w social mediach. W taki sposób każda rejestracja powoduje zwiększenie się ilości użytkowników, a tym samym rozwija dany projekt.

Jedną z oferowanych możliwości otrzymania darmowej kryptowaluty za rejestrację spotyka się na giełdach kryptowalutowych, które oferują określoną kryptowalutę „na start”. Dodatkowymi możliwościami jest natomiast Presearch. Jest to wyszukiwarka, która oferuje za samą rejestrację 25 tokenów PRE. Dodatkowo, w platformie GIFT oferowane wynagrodzenie za rejestr wynosi 100 tokenów, a w HOUSEafrika oferuje się 50 tokenów za samą rejestrację.