Długość penisa – odwieczne pytanie

długość penisa we wzwodzie długie penisy ciekawostki czy rozmiar ma znaczenie

Fakty i mity na temat penisa. Wszystko o rozmiarze penisa. Penis – długość, jak zmierzyć, czy rozmiar penisa ma znaczenie? Jak jest zbudowany penis i jak wygląda w stanie erekcji?

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

To pytanie zadają sobie wszyscy, odkąd w raju spotkali się Adam i Ewa. – Czy będzie w sam raz? – pomyślał Adam. – Czy się zmieści? – pomyślała Ewa. – A w ogóle, po co Adamowi ten dzyndzelek między nogami?

Na szczęście takich filozoficznych problemów nie mają zwierzęta. Świat zwierząt jest inny od naszego. Po postu kopulują ze sobą bezmyślnie i robią to, czego wymaga od nich natura. Inna sprawa, to: dlaczego to robią? Ponieważ nawet się nad tym nie zastanawiają, nie wiedzą że chodzi o oczywistą oczywistość: o podtrzymanie gatunku.

Ponieważ ludzie lubią komplikować świat – zbadali, że są zwierzęta, które robią to również (a może przede wszystkim) dla przyjemności. Własnej, a może też przyjemności partnerki / partnera (tego naukowcy chyba jeszcze nie zbadali). Głównie chodzi o naszych bliskich kuzynów, człekokształtnych. Na przykład małpy bonobo są seksualnie niewyżyte.

małpy bonobo długość penisa penisy ciekawostki
Małpy bonobo kochają seks – byle gdzie, byle z kim. Dziki seks na okrągło! Raj na ziemi?

Oprócz jedzenia to, co ich trzyma na świecie, to kopulowanie i wszelkie inne czynności seksualne. Seks z bonobianką (bonobem) obojętnie jakiej płci albo z samym sobą. Od rana do wieczora, plus to co w nocy. Raj na ziemi – pomyślą erotomani i nimfomanki.

Wracając do kwestii: czy rozmiar penisa ma znaczenie? Pewnie tak, chociaż należałoby uściślić: chodzi o długość penisa, czy o jego obwód? Tak czy siak, każdy / każda woli oglądać w akcji (na wiadomo jakich filmach) giganty.

> Ciekawostki o penisach

Jaka jest prawidłowa długość penisa?

Hm, wszystko zależy od genów. Panowie z Afryki, ostatnio zwani najczęściej Afroamerykanami, mają się czym pochwalić. Europejczycy mają penisy o rozmiarach średnich, skośnoocy ze wschodu – mają (podobno) konusy. Ale oni wszystko mają mniejsze, bo chodzi o proporcjonalność budowy ciała.

Krótko mówiąc, prawidłowa długość penisa (rozmiar penisa) zależy głównie od twoich rodziców. Sytuacja komplikuje się, gdy skrzyżują się wspomniane wyżej rasy. Czy krzyżówka Afroamerykanin plus Azjatka lub Afroamerykana plus Azjata oznacza, że penis będzie adekwatny do tego, co mają między nogami Europejczycy? Pewnie naukowcy to też zbadali, zamiast skupić się na możliwości ekspansji rasy ludzkiej na inne planety. Niezależnie od tego, jakiej długości penisy będą mieli astronauci.

> Rozmiary penisów zwierząt

erotyka humor erotyczny dla dorosłych penis penisy dowcipy o penisach żarty członek długość penisa
Linijka nie jest optymalnym narzędziem pomiaru, lecz wzrok kobiety

Ile wynosi średnia długość penisa? Jaka jest średnia długość i grubość penisa?

Co to znaczy średnia? Chłopie, naprawdę sądzisz, że każdy mężczyzna mierzy sobie członka, potem przesyła te intymne dane do banku wiedzy, a na końcu ktoś to podlicza i dzieli przez liczbę mężczyzn, którzy przekazali te dane? Robią to, abyś mógł wiedzieć, że średnia grubość członka męskiego wynosi XX,94 cm, a średnia długość penisa mężczyzny wynosi XX,62 cm?

OK, jaja, pardon – penis na bok. Pewnie jesteś po prostu ciekaw: mam mniejszego penisa niż średnia światowa (i odtąd będziesz żył zdołowany), albo: mam większego penisa (długość, grubość) niż średnia – czyli jestem super samcem! Jak to mówią, ciekawość, to pierwszy stopień do piekła. A swoją drogą, ciekawe jakiej długości penisy mają diabły! Mniej czy bardziej średniej długości?

John Dillinger penis ciekawostki o penisach penisy
Gangster John Dillinger już nie żył, a jego penis wciąż sterczał na baczność!

Jak zmierzyć penisa?

To pytanie najprostsze. Do zmierzenia penisa potrzebne są trzy rzeczy: penis, miarka i ochota do zmierzenia. Wprawdzie ochotę lepiej spożytkować w bardziej przyjemny sposób (szczególnie jeśli masz partnerkę, ale też niekoniecznie). U mężczyzny ta pierwsza rzecz jest oczywista: narząd do zmierzenia jest. Zostaje rzecz najważniejsza – linijka, bo „na oko” to mogą mierzyć głównie kobiety, którym głupio wchodzić do łóżka z linijką.

Ważna kwestia, to sprawdzenie przed zmierzeniem, czy linijka jest w centymetrach czy w calach. Przykład: Na jednej ten sam penis będzie miał np. 15 jednostek, a na drugiej zaledwie 6. I to ten sam penis! Sam przyznasz, że 15 i 6 to jednak spora różnica. Czyli jednak wielkość ma znaczenie!

> Dowcipy o penisach

Jimi Hendrix penis ciekawostki o penisach długość penisa
Jimi Hendrix słynie także z tego, że uwiecznił swego penisa na zawsze. A miał się czym pochwalić

Powiększanie penisa – poradnik

To temat – rzeka, chociaż porównanie hydrologiczne nie będzie tu na miejscu. W ostatnich latach ten temat (za przeproszeniem) wymiękł. Ci, którzy mają pocztę elektroniczną świetnie pamiętają, że swojego czasu co drugi e-mail ze spamu dotyczył powiększenia penisa. Co ciekawe, e-maile na ten temat otrzymywały także kobiety, które jeśli już – to wolałyby powiększyć sobie piersi, ewentualnie też wargi, a dokładniej: wargi ust.

Cudownych sposobów i środków, które miały w tym pomóc była pewnie cała masa, bo gdyby był tylko jeden, każdy dostałby po jednym e-mailu z wiadomą już treścią i miałby ze spamem spokój raz na zawsze. Ponieważ jednak chodziło nie o powiększanie penisa, ale o wyciąganie pieniędzy od facetów, którzy cierpieli psychicznie z powodu mniej niż średniego rozmiaru swojego penisa (obojętne czy we wzwodzie czy bez niego), nigdy w temat się nie wgłębiłem.

banknoty ciekawostki penis długość penisa wielkość penisy
> Skandal! Penis znaleziono na banknocie 100-rublowym

Jak wygląda męski penis podczas erekcji?

Tym tematem mężczyźni raczej się nie interesują. Jaka erekcja jest – każdy widzi. Gorzej z tymi, którzy mają z tym problem (albo już zapomnieli), lub co gorsza – erekcji nigdy nie mieli. Wtedy ciekawość jest silna i warto znaleźć zdjęcie penisa (członka) podczas erekcji, aby zobaczyć jak to jest (jakby to było).

Pomińmy jednak te dywagacje. Lepiej założyć, że wyglądu penisa w stanie erekcji poszukują osoby płci przeciwnej. Uściślijmy: chodzi o kobiety, bo podobno obecnie mamy więcej płci niż dwie.

Jak wygląda męski penis podczas erekcji? Dziewczyny i kobiety, które nie miały jeszcze szczęścia doświadczyć tego widoku (pięknego / seksownego / obleśnego – niepotrzebne skreślić) są ciekawe i nie ma się czemu dziwić. Jak ktoś jest ciekaw jak wygląda np. najwyższy człowiek na świecie, błyskawicznie jego zdjęcie wygugluje. Niby w czym penis męski miałby być gorszy?

gaebul ryba penis urechis caupo ciekawostki
Ucięte penisy? Nie, ryba penis. Tu ciekawostki

Jak wygląda penis?

Na koniec ciekawostka jaką znalazłem, przygotowując niniejszy tekst. Otóż znalazłem coś takiego: Jak wygląda budowa penisa? O ile można kogoś spytać: Jak wygląda budowa domu?, to o budowie penisa jeszcze nie słyszałem. A może ktoś np. wybudował pomnik penisa? Ja bym spytał: Jaka jest budowa penisa?, albo: Jak jest zbudowany penis męski? Ale to pewnie pisał jakiś budowlaniec w stanie spoczynku, więc nic mi do tego.

Długość penisa ciekawostki: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Dowcipy erotyczne
> Pikantne dowcipy

prezerwatywy historia kondomy ciekawostki prezerwatywa antykoncepcja
> Niezwykła historia prezerwatywy