El Barro Salwador gejzery spa

El Barro, Salwador

Czas czytania:1 minut/y, 17 sekund/y

Wesoły wieżowiec wykąpał się w wodach termalnych gejzeru Santa Teresa w Salwadorze

Tym razem podróżujący po świecie wieżowiec z papieru wraz zawitał do do miejscowości El Barro w Republice Salwadoru. Jest tu największe naturalne spa w Ameryce Środkowej. Aby wyglądać jak młody bóg, wesoły wieżowiec smarował się pyłem wulkanicznym i zażywał kąpieli w basenach termalnych liczącego ponad pięć tysięcy lat gejzeru Santa Teresa.

Pobyt był udany, więc Marzena Myszkowska (koleżanka wesołego wieżowca, ambasador Partii Dobrego Humoru w Ohio, USA) może wracać do domu nie tylko uśmiechnięta, ale i wypoczęta.

El Barro Salwador Ameryka Środkowa
El Barro w Salwadorze, gejzery i podróżujący po świecie Wesoły Wieżowiec

Na zdjęciach: Wesoły wieżowiec w salwadorskim spa
Informacja na Sadurski.com od marca 2014

El Barro Salwador gejzery Ameryka Środkowa
El Barro, Salwador – Wesoły Wieżowiec zasłużył na chwile wypoczynku

• • •
Wesoły Wieżowiec (Happy Tower), to symbol wymyślonej w Polsce międzynarodowej organizacji o nazwie Partia Dobrego Humoru (Good Humor Party) i jej przenośna „siedziba”. Projekt artystyczny satyryka Szczepana Sadurskiego będący parodią mody na selfie, wystartował w Nowym Jorku, w październiku 2012 r. W ciągu czterech kolejnych lat Wesoły Wieżowiec odwiedził ponad 500 miejsc, w kilkudziesięciu krajach, na wszystkich kontynentach. Do zabawy może włączyć się każdy, ścigając z Internetu plik do wydrukowania, wycinając i sklejając, a potem fotografując Wesołego Wieżowca w kolejnych ciekawych miejscach. W nagrodę – przesłana pocztą legitymacja Partii Dobrego Humoru. Patronem medialnym akcji jest Sadurski.com, pisały o niej media z różnych krajów.

El Barro Salwador gejzery Ameryka Środkowa
El Barro, Salwador, Ameryka Środkowa
rock and roll hall of fame museum Cleveland Ohio USA Poprzedni post Rock and Roll Hall of Fame w Cleveland
krowa trawienie metan żołądek najkrótsze dowcipy o zwierzętach Następny post Krowy bekają – Ziemia coraz cieplejsza