Kalendarz adwentowy

kalendarz adwentowy ciekawostki kalendarze adwentowe

Kalendarz adwentowy to dla wielu nieodzowny element podczas odliczania dni do świąt Bożego Narodzenia. Z jego pomocą można odliczać dni od pierwszego dnia Adwentu do Wigilii Bożego Narodzenia. Jego tradycja jest wieloletnia, bo sięga XIX wieku. Obecnie na rynku wybór kalendarzy adwentowych jest bogaty, ma rozmaite formy. To umilenie tego magicznego czasu w formie drobnych upominków.

Kalendarz adwentowy jako pomysł na prezent

Ten gadżet może być świetnym upominkiem dla drugiej osoby, który z pewnością zaskoczy i wzbudzi ciekawość. Warto go podarować przed 1 grudnia, by obdarowana osoba przez 24 dni mogła cieszyć się z drobiazgów, które zawarte są w kalendarzu adwentowym, a tym samym cieszyła się z magii nadchodzących świąt. Warto wybierając taki prezent wziąć pod uwagę upodobania, styl, a także zainteresowania, by kalendarz adwentowy dawał jeszcze więcej radości.

Personalizowane prezenty cieszą w końcu jeszcze bardziej. Magiczny czas adwentu niech stanie się jeszcze bardziej ekscytujący. Bez problemu można znaleźć odpowiedni kalendarz zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Z pewnością zarówno miłośnicy herbat, kaw, zabawek, kosmetyków, słodyczy i innych gadżetów znajdą coś odpowiedniego, co sprawi im wiele radości.

Kalendarz adwentowy w Twoim domu

Kiedy staniesz się posiadaczem kalendarza adwentowego z pewnością z niecierpliwością będziesz odkrywać kolejne okienka. Kalendarz w niektórych formach może stać się ciekawą ozdobą w stylu świątecznym, która zostanie wyeksponowana, np. na ścianie.

Kalendarz adwentowy można kupić, ale także świetnym pomyłem jest zrobienie go samodzielne. Możesz do tego wykorzystać gotowe elementy, np. woreczki. Często rodzice dla swoich pociech tworzą kalendarze z miłymi upominkami oraz zadaniami do zrealizowania. Wkładają w to dużo serca, by dzieciaki poczuły magię nadchodzących świąt.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami

Miłośnicy kosmetyków uwielbiają testować nowości. Chcąc przed kupnem pełnowymiarowego produktu sprawdzić, czy się sprawdza, warto przetestować miniaturkę. Kalendarze adwentowe dają taką możliwość. Za ich sprawą można poznać nowości, które być może przypadną szczególnie do gustu. Na stronie mintishop.pl/pol_m_Prezenty_Przewodnik-prezentowy_Kalendarze-adwentowe-13356.html znajdziesz szeroki wybór kalendarzy kosmetycznych. Fani makijażu, czy pielęgnacji mogą zacierać ręce na widok tych wspaniałych zestawów, np. takich marek jak: Makeup Revolution, czy Bomb Cosmetics. Kalendarze mają rozmaite formy, wyglądają ciekawie, pod każdym okienkiem czeka niespodzianka. 

LH / zawsz

Zobacz też:
> Ciekawostki o kalendarzach
> Bombki choinkowe ciekawostki