zarobki ciekawostki Rybnik Żory oferty pracy

Inflacja pożera wypłaty? Dobre zarobki czekają nawet w małych miastach

Czas czytania:2 minut/y, 19 sekund/y

Niektórzy uważają, że dobre pieniądze można zarobić jedynie dzięki pracy w dużym mieście. Ewentualnie znaleźć zatrudnienie drogą zdalną. Dziś chcielibyśmy udowodnić, że nawet mniejsze miejscowości mają wiele do zaoferowania.

Najlepszy sposób na inflację? Większe zarobki

Choć brzmi to jak banał, to jednak faktycznie lepsza praca będzie najlepszym rozwiązaniem na kłopoty finansowe. Choć może wydawać się, że to duże miasta będą mieć najwięcej do zaoferowania, pod kątem naszego portfela nie zawsze przeprowadzka będzie najlepszym rozwiązaniem. Bierzmy bowiem pod uwagę to, że w Warszawie, Poznaniu czy Krakowie za mieszkanie zapłacimy znacznie więcej, a do tego zakupy spożywcze również będą droższe, o usługach nie wspominając. Dlatego lepszym rozwiązaniem może być znalezienie dobrej pracy w mniejszej, a więc i tańszej w utrzymaniu, miejscowości.

Żory – tu da się znaleźć dobrą pracę

Dla przykładu sprawdźmy najnowsze oferty pracy w Żorach. Jeśli mamy motoryzacyjne zacięcie, idealnie sprawdzi się ono w pracy mechanika. Na start otrzymamy umowę o pracę, darmowe szkolenia, a także możliwość awansów w ramach wewnętrznych rekrutacji. Jest to więc stabilne zatrudnienie z perspektywami na dalszy rozwój, a więc i lepsze zarobki.

Umowę o pracę otrzymamy także na stanowisku graphic designera. W tym zawodzie także możemy liczyć na to, że wraz z upływem czasu i rozwojem naszych umiejętności, nasze wynagrodzenie będzie coraz wyższe. Inną opcją byłaby praca w digital marketingu.

Kolejną ciekawą ofertą jest ta dotycząca pracy jako lekarz internista. Tutaj natomiast warto zaznaczyć, że do naszych obowiązków należałoby również obsługiwanie pacjentów w ramach konsultacji online. Z tego powodu naszymi pacjentami byłyby także osoby spoza Żor.

zarobki ciekawostki Rybnik Żory oferty pracy
Polski rynek pracy wciąż się zmienia

Ciekawe oferty pracy w Rybniku

Interesujących ofert nie brak w Rybniku. Naszą uwagę przykuło ogłoszenie dotyczące specjalisty ds. sprzedaży. W przypadku tej pracy nasze wynagrodzenie byłoby uzależnione od wyników sprzedażowych, natomiast otrzymywalibyśmy również część stałą wypłaty. Z pewnością jest to zawód, który wymaga dużych pokładów zapału i motywacji, natomiast w zamian oferuje możliwość zarobienia dużych pieniędzy dzięki prowizjom. Jeśli taka forma zarabiania nam nie przeszkadza, warto rozważyć podjęcie takiego zajęcia.

W Rybniku poszukiwany jest także product manager, którego podstawowe wynagrodzenie wynosi 5830 zł brutto, a wraz z premiami i bonusami może wzrosnąć do 9100 zł. Od nas zależy, czy zdecydujemy się na umowę B2B, czy umowę o pracę. Ważnym wymogiem jest natomiast bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz komunikatywność i łatwe nawiązywanie relacji.

Jeśli szukamy pracy dla kogoś z małym doświadczeniem, to warto przyjrzeć się ofercie dla juniora ds. marketingu. Na start otrzymamy nawet 4800 zł brutto na umowie o pracę, a w dłuższej perspektywie czasu będziemy mogli liczyć na awanse. Jednak już bazowa wypłata oraz forma zatrudnienia powinna przekonać sporo osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy lub myślą o przebranżowieniu.

Jak widać, małe miasta również mogą mieć sporo do zaoferowania. Tam również pracodawcy poszukują pracowników, a umowa o pracę na start nie jest rzadkością.

zawodnik krykiet ciekawostki sport boisko krykieta Poprzedni post Najlepsze turnieje krykieta do obstawienia
drony ciekawostki o dronach dron Następny post 20 najciekawszych ciekawostek o dronach